Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą potrafiącą ciężko pracować na swój sukces, szybko działającą i nie bojącą się nowych wyzwań. Umiejącą pracować w grupie pod presją czasu jak również na samodzielnych stanowiskach. Posiadam ponad roczne doświadczenie pracy w Holandii, posługuję się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym oraz holenderskim na poziomie podstawowym. Jestem biegła w obsłudze pakietu Office, jak również programów Corel, Adobe Photoshop.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: studia magisterskie na kierunku ogrodnictwo ogólne ukośczone tytułem magistra inżyniera. Praca dyplomowa na temat jarząbu brekinii w katedrze botaniki.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: koordynator polskich pracowników w holenderskim biurze pracy
Firma: AB Brabant
Obowiązki: Koordynacja polskich pracowników, podpisywanie kontraktów, wprowadzanie danych do systemu (praca w programie FLEX) koordynacja transportu oraz tymczasowych miejsc pobytu Polaków. Rozwiązywanie codziennych problemów pracowników, tłumaczenie zakresu obowiązków.
1234 - 1234
Stanowisko: pracownik szklarni
Firma: Peeters Potplanten
Obowiązki: Pracownik szklarni z uprawą hibiskusów i fikusów, pielęgnacja roślin, przygotowywanie zamówień, pomoc polskim kolegom (tłumaczenie zakresu obowiązków)
1234 - 1234
Stanowisko: kontroler jakości cebuli perłowej
Firma: Prodmiex bv. (Holandia)
Obowiązki: koordynacja polskich pracowników, tłumaczenie zakresu obowiązków, kontrola jakości cebuli oraz praca w laboratorium przy sprawdzaniu procentowości octu.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: serwisant maszyn i urządzeń rolniczych

Jestem osobą uczciwą,rzetelną, szybko nawiązującą kontakty.Chętnie się uczę.Posiadam umiejętność nawiązywania kontaktów,cechuję się komunikatywnością i zaangażowaniem w powierzonych mi obowiązkach.Dzięki tym cechom rozwinąłem umiejętność pracy zespołowej, ale również nauczyły mnie samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji.Zdobyte przeze mnie doświadczenie predysponuje mnie zarówno do asystowania jako pomocnik w zespole, jak też do pracy samodzielnej.

Przemysław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: Zootechnik

Posiadam wykształcenie ściśle związane z chowem i hodowlą zwierząt gospodarskich. Mam do zaoferowania kilkuletnie doświadczenie jako zootechnik zdobyte zarówno w pracy na fermach jako koordynator prac związanych z produkcją drobiarską, ale także w pracy biurowej i kontaktach z kontrahentami. Posiadam wiedzę z zakresu standardów odnoszących się do dobrostanu zwierząt takich jak TESCO oraz Red Tractor Assurance. Wiedza zdobyta zarówno na studiach, jak i ta, zgromadzona przez lata pracy w firmach, związanych z produkcją zwierzęca daje mi pewność, że mogłaby ona zostać bardzo dobrze wykorzystana w nowej pracy. Jako osoba mogę zaoferować bardzo duże zaangażowanie w powierzone zadania, chęć do pracy i zdobywania wiedzy. Bardzo cenię sobie nowe doświadczenia i wyzwania, bo wiem, że to one mają największy wpływ na rozwój. Jestem osobą odpowiedzialną, komunikatywną oraz pozytywnie nastawioną do życia. Dobrze czuję się pracując zespołowo jak i samodzielnie. Doskonale czuję się w pracy w terenie.

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Dzień dobry. Pochodzę z wioski. Mam durze doświadczenie przy pracach na gospodarstwach rolnych, ponieważ razem z dziećmi prowadziłam własne gospodarstwo na Ukrainie hodowla bydła ptactwa, (rolnictwo warzywa). W Polsce pracowałam w firmie sprzątającej na myjni (mechanicznej) oraz przy pracach sezonowych (zbieranie truskawek, jabłek, kapusty i t d). Czekam na odpowiedz. Dziękuję. Teł: +48884287399; +48602719032.

Olha

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy