Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą potrafiącą ciężko pracować na swój sukces, szybko działającą i nie bojącą się nowych wyzwań. Umiejącą pracować w grupie pod presją czasu jak również na samodzielnych stanowiskach. Posiadam ponad roczne doświadczenie pracy w Holandii, posługuję się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym oraz holenderskim na poziomie podstawowym. Jestem biegła w obsłudze pakietu Office, jak również programów Corel, Adobe Photoshop.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: studia magisterskie na kierunku ogrodnictwo ogólne ukośczone tytułem magistra inżyniera. Praca dyplomowa na temat jarząbu brekinii w katedrze botaniki.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: koordynator polskich pracowników w holenderskim biurze pracy
Firma: AB Brabant
Obowiązki: Koordynacja polskich pracowników, podpisywanie kontraktów, wprowadzanie danych do systemu (praca w programie FLEX) koordynacja transportu oraz tymczasowych miejsc pobytu Polaków. Rozwiązywanie codziennych problemów pracowników, tłumaczenie zakresu obowiązków.
1234 - 1234
Stanowisko: pracownik szklarni
Firma: Peeters Potplanten
Obowiązki: Pracownik szklarni z uprawą hibiskusów i fikusów, pielęgnacja roślin, przygotowywanie zamówień, pomoc polskim kolegom (tłumaczenie zakresu obowiązków)
1234 - 1234
Stanowisko: kontroler jakości cebuli perłowej
Firma: Prodmiex bv. (Holandia)
Obowiązki: koordynacja polskich pracowników, tłumaczenie zakresu obowiązków, kontrola jakości cebuli oraz praca w laboratorium przy sprawdzaniu procentowości octu.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Moje zainteresowania zawodowe od 11 lat dotyczą nauk przyrodniczych. Posiadam 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń. Kieruję się rozwojem holistycznym.

Marta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Jestem osobą komunikatywną, rzetelną i sumienną, powierzone zadania wykonuję z dużą staranością i precyzją. Praca w zespole nie sprawia mi problemów.

Weronika

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Inżynier

Alicja

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy