Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentem kierunku Zootechnika na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie (specjalizacja - Organizacja skupu i obrotu produktów zwierzęcych). Uczelnię ukończyłem w roku 2009 z tytułem magistra inżyniera. W celu poszerzenia zakresu wiedzy na temat produkcji żywności i jej przetwarzania, rozpocząłem naukę na kierunku Technologia Żywności, specjalność Żywienie Człowieka i Dietetyka na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Studia zawiesiłem z powodu możliwości odbycia stażu i późniejszego zatrudnienia w Spółdzielczej Agrofirmie Witkowo. Dotychczas miałem okazję zdobyć doświadczenie zawodowe na licznych praktykach, które odbywałem podczas trwania studiów, jak również podczas stażu oraz późniejszego zatrudnienia na stanowisku zootechnika w Spółdzielczej Agrofirmie Witkowo. Jestem osobą uczciwą, dokładną i zdyscyplinowaną. Znam język angielski w stopniu średniozaawansowanym, co oznacza, że bez problemów mogę porozumiewać się w tym języku. Posiadam również prawo jazdy kategorii B. Poszukuję pracy w formie technika weterynarii, kontrolera jakości bądź w administracji, ponieważ chciałbym rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wiedzę również w innych kierunkach związanych z rolnictwem i hodowlą/leczeniem zwierząt.


O MNIE

Inne zainteresowania: fotografia, film, książki

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technologia Żywności i Żywienie Człowieka - nauka tymczasowo przerwana (urlop dziekałski) na czas odbywania stażu w SA Witkowo.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister Inżynier
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: Zootechnika Specjalizacja: Organizacja skupu i obrotu produktów zwierzących. Umiejątności: Znajomość zagadnieł z zakresu hodowli drobiu, trzody chlewnej, bydła mlecznego. Praktyczna wiedza na temat funkcjonowania gospodarstwa rolnego. Wiedza na temat systemów HACCP, QACP, czynności technologicznych związanych z produkcją i przetwarzaniem produktów żywnościowych miąsnych oraz mlecznych. Wiedza na temat metod oceny jakości produktów spożywczych, w tym oceny organoleptycznej, a także analizy sensorycznej, pobierania próbek do analiz. Ogólna znajomość metod badał konsumenckich. Biegła obsługa komputera (MS Windows, pakiet MS Office).
1234 - 1234
Nazwa szkoły: IV Liceum Ogólnoksztaścące im. Bolesława Prusa w Szczecinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Profil nauczania: ekoturystyczny Umiejątności: Wiedza z zakresu przedmiotów nauczania, zwłaszcza biologii.
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa Nr 64 im. Tadeusza Kościuszki w Szczecinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Umiejątności: Wiedza z zakresu przedmiotów nauczania.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Zootechnik
Firma: SA Witkowo
Obowiązki: Zakres odpowiedzialności: Współodpowiedzialność za funkcjonowanie fermy bydła mlecznego (200szt bydła mlecznego +150 szt. młodzieży +50szt. cieląt) połączonej z fermą trzody chlewnej (stan 2000szt., produkcja tuczników, średnio 600szt. w miesiącu). Główne obowiązki: dozór nad pracami w obrębie gospodarstwa, praca przy dokumentacji hodowlanej, dbanie o zdrowotność stada, wykonywanie poleceń starszego zootechnika, tworzenie raportów miesięcznej produkcji mleka oraz innych dokumentów dotyczących funkcjonowania fermy, Odpowiedzialność za przestrzeganie okresów karencji podawanych leków oraz współodpowiedzialność w zakresie sprzedawanych surowców zwierzęcych (mleka i mięsa). Zdobyte umiejętności: Umiejętność organizowania prac podległych pracowników, wykorzystywanie informacji zawartych w dokumentacjach hodowlanych w celu podejmowania decyzji, rozpoznawanie i zapobieganie chorobom zwierzęcym, np. zaleganie poporodowe czy mastitis, jak również ich leczenie. Umiejętność sporządzania dokumentów dotyczących zwierząt wymaganych przez ARiMR, jak również prowadzenia dokumentacji hodowlanej (np. księga inwentarza żywego).
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Antoniego Kądziołki
Obowiązki: Praktyka produkcyjno-organizacyjna w Gabinecie Weterynaryjnym lek. wet. Antoniego Kądziołki w Myśliborzu, gdzie uczestniczyłem w interwencjach terenowych, jak również obserwowałem pracę lekarza weterynarii w gabinecie (zabiegi, doradztwo, podawanie leków)
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Zachodniopomorskia Izbia Rolnicza w Szczecinie
Obowiązki: Praktyka produkcyjno-organizacyjna w Zachodniopomorskiej Izbie Rolniczej w Szczecinie, gdzie poznałem zadania ZIR, podstawowe prace biurowe, przepisy ogólne wynikające z ustawy z 14.XII.1995r. o Izbach Rolniczych, sposób funkcjonowania ZIR
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki w Kołbaczu
Obowiązki: Praktyka produkcyjno-organizacyjna w Zakładzie Doświadczalnym Instytutu Zootechniki w Kołbaczu zajmującym się hodowlą trzody chlewnej oraz krów mlecznych przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologiczno-organizacyjnych opartych na systemie komputerowym oraz pełnej mechanizacji produkcji
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, Terenowy Zespół Doradców w Szczecinie
Obowiązki: Praktyka produkcyjno-organizacyjna w Zachodniopomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, Terenowy Zespół Doradców w Szczecinie zajmującym się doradztwem na terenie województwa zachodniopomorskiego w zakresie m.in.: PROW 2007-2013, kultury rolnej, dostosowania gospodarstw rolnych do standardów UE, kwot mlecznych.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Prywatne gospodarstwo rolne w Myśliborzu
Obowiązki: Wiedza ogólna na temat funkcjonowania gospodarstwa rolnego i prac wykonywanych w gospodarstwie.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Zachodniopomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

* Bogate doświadczenie w sprzedaży oraz budowaniu i zarządzaniu relacjami z kluczowymi klientami. * Umiejętność adaptacji na różnych stanowiskach pracy. Organizacja własnej pracy i wyznaczanie priorytetów. * Pewniejsza i skuteczna negocjacja z kontrahentami dzięki doświadczeniu i wiedzy zdobytej z pracy na kilku stanowiskach,. * Realizacja planów sprzedażowych. Wyznaczanie celów zawodowych oraz duża motywacja do pracy.

Sylwia

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

16 years of experience in Fruit & Vegetables & FMCG Specialism: Product development, People development, Buying competences Sales & Profit Agronomist, agricultural adviser

Bartosz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Moja kariera zawodowa począwszy od szkoły związana była z rolnictwem i przetwórstwem drzewnym. W ciągu kilkunastoletniej pracy w różnych firmach zdobyłem doświadczenie zawodowe z zakresu efektywnego gospodarowania i nowoczesnego zarządzania. Stanowisko kierownicze, jakie piastowałem przez ostatnie kilka lat wykształciło we mnie zdyscyplinowanie i samodzielność w ustalaniu planów zasiewów w kilkunastu podległych spółkach, nawożenia i ochrony roślin oraz pozyskiwanie i negocjowanie cen od nowych dostawców wraz z odpowiedzialnością za podejmowane decyzje. Posiadam również doświadczenie jako sprzedawca płodów rolnych i doradcy w zakresie nowoczesnego rolnictwa, która w dużej mierze polegała na nawiązywaniu pozytywnych relacji z klientami i kontrahentami. Do moich obowiązków należało również optymalne organizowanie pracy polowej podległemu personelowi, utrzymywanie sprawności technicznej maszyn rolniczych, organizowanie napraw i serwisu oraz monitoring upraw i prac polowych zgodnie z założonymi planami. Jestem osobą nastawioną na realizację celów, staram się rzeczowo analizować przyczyny pojawiających się problemów i znajdować ich optymalne rozwiązania. Jako pracownik jestem lojalny, chętnie i szybko przyswajam wiedzę z nowych obszarów, potrafię dzielić się doświadczeniem z innymi współpracownikami. Otwartość na ludzi pozwala mi łatwo nawiązywać kontakty i swobodnie pracować w zespole. Jeżeli moja kandydatura spotkała się z Państwa zainteresowaniem, a przedstawione umiejętności czynią ze mnie kompetentnego kandydata na ww. stanowisko, z przyjemnością zaprezentuję się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Grzegorz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy