Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

zainteresowania: podróże, literatura fantastyczna, dobrostan zwierząt

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołśćtaja w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek-Zootechnika, specjalność-Hodowla Zwierząt. Posiadam kwalifikacje do organizowania produkcji rolniczej, wyboru optymalnych gaśćzi tej produkcji i kierowania zespołami ludzkimi. Posiadam wiedzą z chowu i hodowli zwierząt, a zwłaszcza z zakresu genetyki, żywienia i rozrodu zwierząt, z uprawy roślin oraz umiejątność posługiwania sią środkami informatycznymi, a także znajomość praw rynku i zasad marketingu w produkcji rolniczej.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: operator linii
Firma: IPS (first) LLP, York, Wielka Brytania
Obowiązki: odpowiedzialność za jakość pakowanych produktów, płynność produkcji. Zdobyte umiejętności to współpraca w grupie
1234 - 1234
Stanowisko: praktykantka w SD Hodowli Owiec i Kóż
Firma: Stacja Doświadczalna UR Kraków
Obowiązki: odchów jagniąt, zabiegi zootechniczno-weterynaryjne, prace codzienne w gospodarstwie
1234 - 1234
Stanowisko: praktykantka w SD Hodowli Drobiu, Zw. Futerkowych i Zoohigieny
Firma: Stacja Doświadczalna UR Kraków
Obowiązki: zadawanie paszy, zbieranie jaj i ich ważenie, prace porządkowe
1234 - 1234
Stanowisko: praktykantka
Firma: Gospodarstwo Rolne Sebastian Wolny
Obowiązki: ferma krów mlecznych - dojenie, ścielenie, zadawanie paszy, obserwacja zwierząt, pomoc w zabiegach zootechniczno-weterynaryjnych, odchów cieląt, wgląd do dokumentacji zootechnicznej


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie . Studia zakończyłam z oceną bardzo dobrą. Praktyki w Centrum Ogrodniczym POL-SAD w Krakowie poszerzyły moją wiedzę z zakresu obsługi klienta. W Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Łopusznej zajmowałam się porównywaniem tempa wzrostu poszczególnych odmian traw, tworzeniem dokumentacji oraz bieżącymi sprawami biura. Kontakt z klientami w Getin Banku rozwinął moje zdolności negocjacyjne oraz poszerzył moją wiedzę z zakresu finansów. Podczas pracy na terenie Anglii pogłębiłam swoją znajomość języka angielskiego, zdobyłam doświadczenie w kierowaniu kilku osobowym zespołem oraz doświadczenie w prowadzeniu biura. Jestem samodzielna i odpowiedzialna, ambitna i konsekwentna w dążeniu do celu. Powierzone mi zadania wykonuję sumiennie. Jestem otwarta na nowe idee, szybko się uczę i łatwo nawiązuję kontakty. Jestem przekonana, że moje doświadczenie i kwalifikacje będą dla Państwa bardzo przydatne. Wszystkie informacje zawarte w CV i liście motywacyjnym chętnie uzupełnię podczas rozmowy. Oczekuję na kontakt z Państwa strony.

Magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Szybkość w nawiązywaniu kontaktów co sprzyja pozyskiwaniu klientów. Umiejętność pracy w zespole. Wytrwałość w dążeniu do celu.

Krystian

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Absolwentka Wydziału Ogrodniczego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, z sześcioletnim doświadczeniem praktycznym w branży ogrodniczej. Posiada umiejętności z zakresu pielęgnacji i rozmnażania roślin ozdobnych, całorocznej pielęgnacji ogrodu z użyciem narzędzi i maszyn ogrodniczych oraz nawiązywania i budowania relacji z klientami. Osoba komunikatywna, odnajduje się zarówno w pracy zespołowej jak i indywidualnej, odporna na monotonność zadań, systematyczna i odpowiedzialna. Chętnie podejmie się pracy w której nabyte doświadczenie będzie przydatne w rozwoju i codziennym funkcjonowaniu firmy, z możliwością pogłębienia wiedzy i umiejętności związanych z branżą ogrodniczą i szkółkarską.

Paulina

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy