Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą komunikatywną , odporną na stres. Dodatkowe cechy to : kreatywność , umiejętność organizowania czasu pracy,znajomość branży rolniczej.


O MNIE

samochody terenowe, hodowla zwierząt i roślin

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: towaroznawstwo w produkcji zwierzącej umiejątności: ocena pasz , zwierząt , produktów zwierzących , praca w labolatorium

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: kierownik magazynu
Firma: SKŁODOWSKI SPÓLKA JAWNA
Obowiązki: Wiedza związana ze stosowaniem i obrotem środków ochrony roślin oraz innych środków do prod. rolnej ( nasiona , folie, pasze ). Odpowiedzialność materialna za powierzony towar.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: laborant, ocena jakości,
Wynagrodzenie: min 2500 netto , system premiowany
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: pracownik biurowy

Szanowni Państwo! Jestem absolwentem Akademii Podlaskiej w Siedlcach na wydziale rolniczym. Szukam ciekawej pracy, oferującej możliwość rozwoju zawodowego. Jestem człowiekiem ambitnym, zdyscyplinowanym i otwartym na zdobywanie nowych doświadczeń. Dotychczasowa praca nauczyła mnie samodzielności, dokładności i odpowiedzialności za podejmowane decyzje. Jestem przekonany, że te cechy pomogłyby mi w szybkim opanowaniu zasad funkcjonowania Państwa firmy. W zamian za stabilne zatrudnienie gwarantuję swoje pełne zaangażowanie i dyspozycyjność.

Paweł

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem absolwentką Technologii Chemicznej o specjalizacji Analityka i Fizykochemia Procesów i Materiałów Politechniki Warszawskiej oraz studentką IV roku Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Specjalizację studiów wybrałam nieprzypadkowo, zdobycie doświadczenia w branży rolniczej wpłynęłoby kształcąco na mój rozwój pod względem praktycznym i zawodowym. Bardzo zależy mi na rozwinięciu swojego doświadczenia w dziedzinie rolnictwa i ochrony środowiska. Jestem osobą sumienną i odpowiedzialną. Potrafię dostosować się do różnych warunków i pracować pod presją czasu. Jestem otwarta na nowe wyzwania i gotowa do zdobywania wiedzy. Posiadam umiejętności pracy i współpracy w grupie. Wierzę, że jestem w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom.

Agata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem ambitna oraz wysoce zmotywowana do osiągania najlepszych wyników. Chciałabym swoją kreatywnością z zaangażowaniem realizować misję przedsiębiorstwa mojego pracodawcy. Lubię kontakt z ludźmi i zwierzętami oraz aktywną formę pracy.

Małgorzata

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy