Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Z wykształcenia jestem zootechnikiem żywieniowcem, poszukuję zatrudnienia przy produkcji zwierzęcej lub jako asystent lekarza weterynarii. Mam doświadczenie w pracy przy bydle mlecznym, koniach i w klinice weterynaryjnej. Posiadam prawo jazdy kat.B, znajomość języków i obsługi komputera. Oferuję dyspozycyjność, sumienność i pełne zaangażowanie w wykonanie powierzonych zadań.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inż mgr zootechnik
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodnicze we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: zootechnika, hodowla zwierząt, żywienie zwierząt, rozród

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem osobą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, kreatywną, umiejącą pracować pod presją czasu i podejmującą szybkie decyzje. Przez 14 lat pracowałam w Agencji Rynku Rolnego, gdzie przechodziłam przez wszystkie szczeble zaszeregowania - od referenta do głównego specjalisty. Jestem osobą z wiedza i doświadczenie zdobytą podczas długoletniej pracy w Sekcji Kontroli Technicznych, która zajmowała się wieloma mechanizmami Wspólnej Polityki Rolnej oraz z wyższym wykształceniem (inż. ogrodnictwa, mgr rolnictwa, studia podyplomowe z Kontroli i auditu w administracji publicznej oraz z Integracji Europejskiej - Agrobiznes i Obszary Wiejskie). Nadmienię również, iż przez kilka lat pełniłam funkcja zastępcy Kierownika SKT, byłam Auditorem wewnętrznym w ARR, otrzymałam wiele nagród za wykonywaną pracę oraz wychowałam się na wsi gdzie przez wiele lat pomagałam rodzicom w prowadzeniu gospodarstwa rolnego, gdzie zdobyłam praktyczna wiedzę z zakresu hodowli zwierząt i uprawy roli.

Magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

JESTEM OSOBĄ KOMUNIKATYWNĄ, DOBRZE ZORGANIZOWANĄ, ŁATWO NAWIĄZUJE KONTAKTY. POTRAFIĘ PRACOWAĆ SAMODZIELNIE JAK RÓWNIEŻ W ZESPOLE, JESTEM OTWARTY NA NOWE WYZWANIA SZYBKO SIĘ UCZĘ. DOBRA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA I URZĄDZEŃ BIUROWYCH.

PIOTR

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Technik Weterynarii

Tadeusz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy