Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Jestem młodym pracowitym człowiekiem interesującym się rolnictwem od hodowli roślinnej po chów zwierzęcy . Rozwijam swoje zainteresowania poprzez studiowanie na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie na kierunku Rolnictwo a także przy pomocy w dużym gospodarstwie rolnym nastawionym na produkcje intensywną. Wiążę swą przyszłość z rolnictwem wiec pragnę dalej się rozwijać w tym kierunku . Pozdrawiam Szymon Nowak.

Szymon

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: ZOOTECHNIK

Jestem absolwentem kierunku Biologia i Hodowla Zwierząt ze specjalnością Hodowla Zwierząt na Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Tytuł mgr inż. uzyskałam w 2001 roku. W trakcie studiów ukończyłam kurs klasyfikatora skór. Obecnie pracuje w firmie handlowej na stanowisku specjalista d/s handlowych oraz uczęszczam do Studium Architektury Krajobrazu aby zdobyć uprawienia projektanta terenów zieleni. Jestem osobą pogodną, sumienną, ambitną, komunikatywną. Mam duże doświadczenie w handlu i kontaktach z klientami. Chętnie podejmę pracę w branży rolniczej, najchętniej w hodowli koni, które są moją pasją od zawsze. Dobrze jeżdzę konno, mam doświadczenie w opiece nad nimi. Jestem pewna że moja praca przyniesie wiele satysfakcji mnie i przyszłemu pracodawcy.

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: Pracownik przy zbiorze owoców lub warzyw

Posiadam chęć i motywację do pracy , pochodzę z gospodarstwa pracowałem przy gospodarstwie oraz przy zbiorze warzyw potrafię obsługiwać maszyny rolnicze i wykonywać nimi pracę

Krzysztof

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy