Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Jestem osoba uśmiechnięta pozytywnie nastawiona do życia. Sympatyczna, otwarta, gotowa do podjęcia nowych wyzwań, oraz do zmiany miejsca zamieszkania. Jestem także zorganizowana i energiczna. Chętnie się uczę. Bardzo lubię kontakt bezpośredni z klientami. Ambitna.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inzynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wroclawiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: Rolnictwo Specjalizacja: Agroturystyka
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wroclawiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: Rolnictwo Praca magisterska pod kierunkiem dr hab.Piotra Sobkowicza " Reakcja pszenicy jarej na zroznicowane w plodozmianie nawozenie organiczne i azotowe"
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: matura
Nazwa szkoły: II Liceum Ogolnoksztalcace w Olesnicy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: matura

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Przewodnik turystyczny
Firma: Cave de Roches w BourrĂŠ
Obowiązki: Oprowadzanie wycieczek po pieczarkarni i udzielanie informacji o produkcji grzybow. Obsluga turystow. Sprzedaz grzybow i produktow znajdujacych sie w butiku. Odbieranie i wykonywanie polaczen telefonicznych. Obsluga komputera. Przygotowywanie faktur.
1234 - 1234
Stanowisko: Przewodnik turystyczny
Firma: Chateau de Cheverny
Obowiązki: Oprowadzanie wycieczek po zamku w języku polskim, niemieckim i francuskim. Obsługa turystów. Rozdawanie broszurek. Pomoc w utrzymaniu umeblowania zamku w czystości.
1234 - 1234
Stanowisko: Teleoperatorka
Firma: CEBPO Wroclaw
Obowiązki: Odbieranie i wykonywanie połączeń telefonicznych w języku niemieckim. Sprzedaż bezpośrednia produktów przez telefon. Wykonywanie ankiet przez telefon. Obsługa komputera.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Doradca rolny ,
Wynagrodzenie: podam na rozmowie kwalifikacyjnej
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: Zarządca gospodarstwa, Dyrektor Regionalny/Oddziału d/s Handlowych, Sprzedaży, Marketingu

Posiadam wszechstronne doświadczenie ekonomiczno-produkcyjno-handlowe / w tym : - sprzedaż, marketing, produkcja, skup, logistyka, - wskaźniki ekon. analiza kosztów, opłacalności produkcji - zarządzanie produkcją, handel i obrót towarowy - tworzenie struktur sprzedażowych, nadzór, kontrola - praktykę,wiedzę, doświadczenie zarządcze.

Czesław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Witam jestem, dokładną, skrupulatną osobą, potrafię pracować w grupie, szybko się uczę. Wkładam dużo wysiłku w powierzone zadania, jestem ambitna. Bardzo bym chciała znaleść pracę w zawodzie. Pozdrawiam

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Praca w branży rolniczej jest moją prawdziwą pasją. Staram się pogłębiać swoją wiedzę na temat szeroko pojętego rolnictwa, sięgając do literatury fachowej. Doskonale swoje doświadczenie agronomiczne, poprzez szkolenia branżowe oraz rozmowy z rolnikami podczas pracy jako doradca agrotechniczny. Jestem osobą godną zaufania i odpowiedzialną. Lubię pracę z ludźmi i nie mam problemów z komunikowaniem się z nimi oraz z jasnym przekazywaniem informacji. Mam zdolności organizacyjne i przywódcze. Nie boję się ciężkiej pracy, jestem dyspozycyjny i nastawiony na osiąganie sukcesów. Jestem optymistą, który uważa, że nie ma sytuacji bez dobrego rozwiązania.

Przemysław

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy