Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam serdecznie, Jestem młodą i ambitną osobą, która szuka stałej pracy pełnej wyzwań. Posiadam uprawnienia doradcy rolnośrodowiskowego i eksperta przyrodniczego, oraz szeroką wiedzę z zakresu funduszy unijnych i dotacji dla rolnictwa. Mam doświadczenie w prowadzeniu biura oraz odpowiednie kwalifikacje w zakresie obsługi urządzeń biurowych, komputera i urządzeń peryferyjnych. Jestem człowiekiem, który wyznacza sobie konkretne cele zawodowe i konsekwentnie je realizuje. Umiejętności, wiedza i energia to moje najcenniejsze atuty.


O MNIE

Botanika, ornitologia, ochrona środowiska, fotografia, mountain trekking

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister biologii
Nazwa szkoły: Uniwersytet Łódzki
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: specjalizacja: biologia środowiskowa

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: referent ds. logistyki
Firma: Remondis sp. z o.o.
Obowiązki: Kontakt z klientami, przedstawianie ofert cenowych, zawieranie umów, nadzór nad odbiorami, transportem i utylizacją odpadów, realizacja zleceń oraz kontrola nad niezbędną dokumentacją, obsługa programu magazynowego, fakturowanie.
1234 - 1234
Stanowisko: stażysta
Firma: ARiMR


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Łódzkie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Jako osoba młoda i otwarta posiadam takie cechy jak odpowiedzialność i skuteczność w działaniu, a także umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i zespołowej, szybko się uczę, lubię nowe wyzwania i doświadczenia oraz posiadam łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Mimo, iż nie mam doświadczenia w pracy na tym stanowisku jestem przekonana, że moje predyspozycje psychiczne jak i wiedza teoretyczna pozwolą mi na efektywną pracę, lubię zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Witam Jestem osobą po studiach oraz po stażu tak więc posiadam doświadczenie w pracach biurowych.Cechuje mnie: komunikatywność, sumienność, umiejętność szybkiego podejmowania trafnych decyzji, oraz zdolność do łatwego nawiązywania kontaktów z ludźmi. Jestem osobą ambitną i pełną zapału, a więc zawsze szybko staram się realizować cele, które sobie wyznaczam. Szybko przyswajam nową wiedzę oraz szybko się uczę.Podczas studiów i pracy w Biurze Powiatowym oraz w Urzędzie Gminy nabyłam umiejętności szybkiego, terminowego, sumiennego i sprawnego wykonywania powierzonych mi obowiązków, Chciałabym wykorzystać swoją wiedzę w praktyce. Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym, obsługa komputera ( pakiet Office, e-mail), obsługa urządzeń biurowych

Izabela

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Jestem osobą otwartą, sumienną i komunikatywną, pragnącą czerpać z życia satysfakcję. Posiadam umiejętności pracy w grupie.

Anita

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy