Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą uczciwą,rzetelną, szybko nawiązującą kontakty.Chętnie się uczę.Posiadam umiejętność nawiązywania kontaktów,cechuję się komunikatywnością i zaangażowaniem w powierzonych mi obowiązkach.Dzięki tym cechom rozwinąłem umiejętność pracy zespołowej, ale również nauczyły mnie samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji.Zdobyte przeze mnie doświadczenie predysponuje mnie zarówno do asystowania jako pomocnik w zespole, jak też do pracy samodzielnej.


O MNIE

-ciekawostki techniczne -komputer,internet, -zagadnienia związane z nowoczesną techniką rolniczą -motoryzacja -nowoczesna uprawa roli

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik mechanizacji rolnictwa-specjalność diagnostyka
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Strzałkowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: podstawy techniki,podstawy rolnictwa, pojazdy rolnicze, elektrotechnika, maszyny rolnicze podstawy ekonomii, zarządzanie firmą.Przedmiot specjalizujący - diagnostyka.Praktyki zawodowe w Niemczech i Holandii.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Traktorzysta
Firma: Gospodarstwo rolne w Niemczech
Obowiązki: Jazda ciągnikami rolniczymi takimi jak:Fendt, John Deere,Deutz-Fahr oraz praca tymi ciągnikami z maszynami rolniczymi.Byłem odpowiedzialny za powierzony mi sprzęt.
1234 - 1234
Stanowisko: Traktorzysta-mechanik
Firma: Gospodarstwo rolne w Niemczech
Obowiązki: Jazda ciągnikami rolniczymi oraz dokonywanie drobnych napraw ciągników i innych maszyn rolniczych.
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Firma: Gospodarstwo ogrodnicze w Holandii
Obowiązki: Szeroko pojęte prace z uprawą papryki.Ponadto pracowałem przy sortowaniu i pakowaniu papryki.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: serwisant maszyn i urządzeń rolniczych,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: doradca technologiczny

. Prawie cała moja działalność zawodowa trwająca już ponad 25 lat jest związana z rolnictwem. Pracowałem bezpośrednio w produkcji jak również w instytucjach i firmach zajmujących się obsługą gospodarstw rolnych. Praca na tych stanowiskach sprawiła, że mam bardzo dobrą orientację w obecnie stosowanych technologiach, znam większość aspektów ekonomicznych działalności rolniczej oraz posiadam dobrą orientację w topografii gospodarstw rolnych w Wielkopolsce. Jestem w pełni dyspozycyjny, posiadam prawo jazdy (kat. A, B, C, T), umiem posługiwać się komputerem. Praca na stanowiskach: przedstawiciela handlowego, doradcy żywienia zwierząt oraz ostatnio doradcy genetycznego - przedstawiciela handlowego, którą wykonuję od blisko 10 lat pozwoliła na wyrobienie cech potrzebnych również Państwu - łatwości nawiązywania kontaktów i samodzielności w działaniu. Dodatkową motywacją jest dla mnie fakt posiadania rodziny co skłania mnie do poszukania stabilnej pracy u solidnego pracodawcy.

Mariusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Witam. Jestem mamą 2 dzieci. Dzieci mam w wieku przedszkolnym. Jestem osobą otwartą pogodną i wytrwała w dążeniu do celu. Wychowałam się na wsi rodzice prowadzą gospodarstwo rolne stąd moje zainteresowanie Państwa ofertą.

Wioleta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Młody mężczyzna, z dwuletnim doświadczeniem w branży rolniczej, nabytym w Wielkiej Brytanii, przy chowie bydła mlecznego (ok. 350 sztuk). Pracowałem jako dojarz, a także jako operator ładowarek typu "Terex" i "Manitou". Jestem gotów podjąć pracę od zaraz

Mateusz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy