Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Umiejętności w obsłudze maszyn rolniczych typu traktory, kombajny. sieczkarnie. Wieloletnie doświadczenie. Lojalny, pracowity i uczciwy.


O MNIE

-mechanizacja; -rolnictwo

Wykształcenie

Wykształcenie: Zawodowe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mechanik pojazdów samochodowych
Nazwa szkoły: ZSZ Koło
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: -naprawa samochodów i maszyn rolniczych

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Doradca, Konsultant, Agronom

Jestem absolwentem Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego (dawniej ATR) w Bydgoszczy ze specjalnością Agronomia i Agrobiznes. W czerwcu 2007r., broniąc pracę dyplomową z zakresu nawadniania, uzyskałem tytuł magistra inżyniera, kończąc studia z dobrym wynikiem. Jestem osobą pogodną, otwartą o wysokiej kulturze osobistej. Nie boję się nowych wyzwań, szybko i chętnie się uczę. Mam opinię osoby odpowiedzialnej i uczciwej. Mam nadzieję, że zainteresowałem Państwa swoją osobą i będę miał przyjemność wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej.

Karol

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Witam. Poszukuję pracy w rolnictwie. Pracowałem w wielkoobszarowym gospodarstwie rolnym na nowoczesnym sprzęcie. Posiadam prawo jazdy kat. BE, uprawnienia na kombajny zbożowe, sieczkarnie samobieżne, prasy i opryskiwacze. Nie mam żadnych nałogów, jestem dokładny, pracowity i sumienny. Rozpatrzę każdą propozycję pracy.Pozdrawiam

Sebastian

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Entuzjazm i chęć do pracy jest u mnie wrodzona. Czuję się bardzo odpowiedzialnym człowiekiem, nie tylko za swoje czyny, ale i samopoczucie ludzi spędzających czas w moim otoczeniu. Jestem samodzielna, łatwo nawiązuję kontakty, posiadam zdolności negocjacyjne. Jestem dokładna i odpowiedzialna, potrafię zorganizować sobie pracę.

Aleksadra

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy