Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem ambitna, chętnie i szybko się uczę, powierzone mi obowiązki wykonuję rzetelnie. Jestem obowiązkowa i odpowiedzialna, chętnie pracuję samodzielnie oraz w zespole, jestem niekonfliktowa i pogodna. W trakcie studiów odbyłam w sumie trzy miesiące praktyk zawodowych, z czego: -dwa tygodnie na fermie zajmującej się hodowlą kóz mlecznych- "Nad Widawą" we Wrocławiu -dwa tygodnie w ośrodku jazdy konnej "Krysmann" w Golędzinowie (Oborniki Śląskie) -dwa miesiące w Rolniczym Zakładzie Doświadczalnym Swojec we Wrocławiu przy stadzie krów mlecznych. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych "Pielęgniarstwo i chów zwierząt towarzyszących" na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Nie planuję zakończyć na tym swojej edukacji- w planach mam zdobycie tytułu magistra zootechniki w trybie zaocznym. Chętnie podejmę się pracy zarówno jako zootechnik/ asystentka zootechnika raz jako pomoc w lecznicy weterynaryjnej lub weterynarza pracującego w terenie oraz pracy biurowej.


O MNIE

Mam 4 letnią córkę, macierzyństwo nauczyło mnie cierpliwości, doskonałej organizacji czasu oraz odpowiedzialności.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inzynier zootechniki
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wiedza z zakresu żywienia, rozrodu, doskonalenia zwierząt gospodarskich, oraz genetyki, zoohigieny.

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Szukam pracy na stanowisku operatora maszyn rolniczych. Potrafię wykonać wszystkie zabiegi w gospodarstwie i naprawić sprzęt. Posiadam doświadczenie w tym zawodzie.

Władysław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Magister inżynier - UP we Wrocławiu

Irmina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem osobą komunikatywną, zorganizowaną, pilną i skrupulatną. Z łatwością nawiązuje kontakty międzyludzkie, potrafię pracować zarówno w grupie jak samodzielnie, wydajnie organizować czas pracy oraz wytrwale dążyć do zamierzonego celu. Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem ogrodnictwa oraz magistrem inżynierem ochrony środowiska. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Izabela

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy