Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam serdecznie. Ukończyłem Technikum Agrobiznesu i posiadam zawód technika agrobiznesu. Od 2 lat pracuję na stanowisku kierowca sprzedawca. Posiadam prawo jazdy kat. B i C. Jestem osobą kompetentną i ambitną.
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik agrobiznesu
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Nr. 3 w Rypinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technik Agrobiznesu. Umiejątności; pozyskiwanie klientów, znajomość podst. zasad sprzedaży, umiejątność negocjacji, dołwiadczenie w kierunku sprzedaży bezpośredniej

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: kierowca sprzedawca
Firma: Zalmet
Obowiązki: umiejętność w pozyskiwaniu i obsługi klientów


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: adekwatne do obowiązków
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. W ubiegłym roku obroniłem tytuł inżyniera o specjalizacji rolnictwo, a w tym roku będę bronił tytułu magistra. Prowadzę od kilku lat wspólnie z mamą 20 hektarowe gospodarstwo rolne. Jedną z gałęzi produkcji oprócz uprawy zbóż i hodowli trzody chlewnej jest sadownictwo i ogrodnictwo. Tak więc realia i zasady towarzyszące produkcji owoców i warzyw są mi znane od dawna bardzo dobrze. Ponadto pogłębiam swoją wiedzę teoretyczną na studiach magisterskich oraz poprzez lekturę czasopism rolniczych i ogrodniczych, aby móc jak najlepiej wykorzystywać potencjał plonotwórczy drzemiący w ziemi, nowych odmianach i technologiach. Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów z różnymi ludźmi i umiejętność współpracy. Jestem osobą komunikatywną. Umiem i lubię pracować z ludźmi. Cechuje mnie konsekwencja w działaniu oraz odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się. Mam nadzieję, iż moje wykształcenie i doświadczenie zawodowe zainteresują Państwa moją osobą

Krzysztof

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Dyrektor Handlowy/Operacyjny/Zarządzający

Doświadczony Dyrektor Operacyjny, doskonale rozumiejący wyzwania i potrzeby nowoczesnej organizacji. Szybko podejmuje przemyślanie decyzje i reaguje na zmieniające się otoczenie biznesowe. Odpowiada za funkcjonowanie samodzielnej organizacji produkcyjno - handlowej w zakresie: wyniku ekonomicznego, rozwoju rynku, marketingu i sprzedaży. Ma doświadczenie w budowaniu strategii rozwoju firmy o zasięgu międzynarodowym. Jest osobą ambitną, lubiącą wyzwania. Komunikuje się w języku angielskim w sytuacjach zawodowych.

Sławomir

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: zootechnik

Lubię podejmować nowe wyzwania, jestem ambitną i kreatywną osobą. Do moich najsilniejszych stron należą: dokładność i odpowiedzialność, szybko się uczę, potrafię zorganizować sobie pracę. Jestem gotowy do częstych wyjazdów służbowych. Mając na względzie moje cechy osobiste, sądzę, że byłbym przydatnym pracownikiem w Państwa przedsiębiorstwie. Jestem otwarty na współpracę z pracodawcą, który zapewniłby mi ciekawą, umożliwiającą rozwój i stabilną pracę z godziwym wynagrodzeniem. Jeśli moja kandydatura odpowiada Państwa oczekiwaniom, proszę o kontakt.

Janusz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy