Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Zachodniopomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Stanowisko: Stanowisko kierownicze w branży rolniczej

Jestem absolwentem Techniki Rolniczej i Lesnej. Od dziecka pracuje w rodzinnym gospodarstwie specjalizujacym sie w produkcji roslinnej i zwierzecej (trzoda chlewna w cylku zamknietym i bydlo mleczne). Jestem osoba odpowiedzialna, uczciwa, komunikatywna, zaangazowana w powierzone obowiazki.

Paweł

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Stanowisko: laborantka

jestem osobą przede wszystkim uczciwą; i rzetelną. Jako osoba dyspozycyjna pragnę się dalej rozwijać i realizować w powierzanych mi zadaniach. Potrafię pracować w zespole, o czym może świadczyć moja działalność w Kole Naukowym Inżynierii Genetycznej. Nadmieniam, że jestem chętna do pogłębiania wiedzy i odbywania wszelkiego rodzaju szkoleń czy podjęcia dalszej edukacji. Po trzecim roku studiów odbyłam praktyki pogłębiające wiedzę o metodzie PCR-RFLP, rozdziale elektroforetycznym i interpretacji wyników. Pracowałam także przy izolacji DNA z krwi obwodowej, optymalizacji metody PCR oraz immunoelektroforezie wykorzystywanej do diagnostyki szpiczaka mnogiego. W pracowniach mikrobiologii, biochemii i hematologii zajmowałam się testami API (API 10S, API Staph), testem Strepto PLUS, oznaczaniem wrażliwości różnych szczepów na antybiotyki. Zapoznałam się ze sposobami posiewu materiału z różnych źródeł na podstawowe typy podłóż mikrobiologicznych oraz z pracą automatycznych analizatorów hematologicznych i automatycznego analizatora markerów nowotworowych.

Sylwia Julita

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Umiejętności: Znajomość MS Windows, MS Office, Internet, AutoCAD Prawo Jazdy kat. B Punktualność, dokładność, odpowiedzialność, duża odporność na stres Umiejętność pracy w grupy Zainteresowania: Film Historia Podróże Sport

Krzysztof Kazimierz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy