Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Odbyłam staż w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji rolnictwa. Posiadam doświadczenie w obsłudze beneficjentów, obsłudze sekretariatu archiwizacja wniosków i innych dokumentów zgodnie z instrukcją kancelaryjną, zakładanie teczek aktowych akt. DODATKOWE UMIEJĘTNOŚĆI - znajomość KPA - znajomość problematyki rolnictwa w zakresie Działań spolecznych i Środowiskowych - biegła obsługa komputera - sporządzanie pism - obsługa urządzeń biurowych Cechuje mnie duża chęc do pracy i zdobywania nowych umiejętnośći.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynierski
Nazwa szkoły: Pałstwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Produkcja roślinna, produkcja zwierząca Fizjologia zwierząt,Wspólna polityka rolna UE,ekonomika i marketing w rolnictwie.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: pracownik biurowy/sekretariat
Firma: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Obowiązki: Obsługa beneficjentów,prowadzenie sekretariatu, praca w archiwum, wprowadzanie danych do systemu informatycznego.


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Język rosyjski na poziomie dobrym, język angielski na poziomie komunikatywnym. Komputer Internet, Word, PowerPoint, Excel Atuty dokładność, pracowitość, komunikatywność, punktualność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista

Rafał

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: obojętne

Student rolnictwa SGGW, przyszły inżynier (obrona w lutym), znajomość rolnictwa bardzo dobra, dobra orientacja w środkach ochrony roślin i nawozach

Piotr

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Witam mam na imie Michał, szukam stałej pracy w której nie będe musiał martwić się o wynagrodzenie.Jestem młodym pracowitym człowiekiem który nie boi się nowych wyzwań.Szybko się uczę i nie mam nałogu alocholowego. Proszę o konkretne propozycje,dziękuje.

Michał

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy