Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

inżynier zootechnik z doświadczeniem w produkcji zwierzęcej (bydło mleczne, trzoda chlewna), prawo jazdy, obsługa komputera - programy do obsługi stada "Obora" i "AfiFarm", inseminacja bydła,prowadzenie dokumentacji hodowlanej,
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inzynier zootechnik
Nazwa szkoły: AR Poznał

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: zootechnik
Firma: GR Małgorzata Dudkowska


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

CURRICULUM VITAE Dane osobowe Imię i nazwisko: Adam Chełchowski Data urodzenia: 21.09.1987 r. Miejsce urodzenia: Różan Adres: 06-230 Różan, ul. Polna33 E-mail: adas190@autograf.pl Telefon :515 236 480 Wykształcenie: 20010 -do dziś studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim w Warszawie, Wydział Prawa i Administracji, kierunek: Administracja Publiczna - Europejska; 2007 - 2009 studia licencjackie w Wyższej Szkoła Administracji Publicznej w Ostrołęce; kierunek: Administracja Publiczna; 2003 - 2007 Liceum Ogólnokształcące w Różanie. Doświadczenie zawodowe: 2007 do dziś Wolontariat w Publicznym Gimnazjum w Młynarzach, zajęcia komputerowe z uczniami, praca nad wydaniem folderu -Moje gimnazjum; 2008-2009 Przedsiębiorstwo-Handlowo Usługowe na stanowisku zaopatrzeniowca; 2006 - 2007 staż w Publicznym Gimnazjum w Młynarzach na stanowisku pracownik biurowy. Dodatkowe umiejętności:  bardzo dobra znajomość obsługi komputera,  prawo jazdy kat. A, B, C. Znajomość języków obcych:  język niemiecki - poziom podstawowy  język angielski - poziom średni ZAINTERESOWANIA  motoryzacja, nowinki techniczne, wędkarstwo. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Adam

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Jestem młodym pracowitym człowiekiem interesującym się rolnictwem od hodowli roślinnej po chów zwierzęcy . Rozwijam swoje zainteresowania poprzez studiowanie na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie na kierunku Rolnictwo a także przy pomocy w dużym gospodarstwie rolnym nastawionym na produkcje intensywną. Wiążę swą przyszłość z rolnictwem wiec pragnę dalej się rozwijać w tym kierunku . Pozdrawiam Szymon Nowak.

Szymon

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Nazywam sie Karolina Dworczak i przez 10 lat pracowałam dla firmy Pleasant View Gardens/Proven Winners w USA. Wyjechałam tam zaraz po ukończeniu studiów Ogrodniczych na AR w Poznaniu- kierunek Ochrona Roślin. Pod koniec września jednak powróciłam do kraju na stałe i po kilku tygodniach odpoczynku i obcowania z rodziną i przyjaciółmi rozpoczęłam przygodę z poszukiwaniem pracy. Nie ukrywam że koniecznie chciałabym pozostać w profesji ogrodniczej/rolniczej. Posiadam również profil na portalu LinkedIn gdzie rownież można znaleźć informacje na mój temat. Pozdrawiam

Karolina

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy