Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem ambitną, solidną i odpowiedzialną osobą, która w pełni oddaje się powierzonym jej zadaniom. Nie boję się nowych wyzwań. Mój wewnętrzny upór sprawia że potrafię sprostać nawet najbardziej trudnym zadaniom.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inż. zootechnik
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek Zootechnika specjalność Doradztwo i Rozwój Obszarów Wiejskich
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: wykszktaścenie średnie
Nazwa szkoły: IV Liceum Profilowane w Puławach
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Profil Zarządzanie Informacją

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Kasjer, Sprzedawca, Pracownik Zmiany Nocne
Firma: Tesco Puławy
Obowiązki: Obsługa Kasy Fiskalnej, Dbanie o ekspozycję towarową
1234 - 1234
Stanowisko: Koordynator Terenowy
Firma: Leader Service Agencja Pracy Tymczasowej
Obowiązki: Organizacja Inwentaryzacji, podpisywanie umów z pracownikami


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Lubelskie
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Jestem inżynierem rolnictwa, obecnie rozpocząłem naukę na studiach magisterskich - kierunek agrobiznes, poszukuję pracy związanej z moim wykształceniem. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa o profilu produkcji roślinnej. Chciałbym podjąć pracę/odbyć praktykę zawodową w "dużym" gospodarstwie rolnym, bądź firmie z branży rolniczej, aby zdobyć większe doświadczenie zawodowe. Posiadam prawo jazdy kat. B+E, uprawnienia do pracy kombajnem zbożowym, ważne uprawnienia do stosowania środków chemicznych, dobra znajomość agrotechniki oraz inne umiejętności związane z tym zawodem.

Grzegorz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Magister inżynier kierunek Rolnictwo specjalność ochrona środowiska przyrodniczego,Prawo jazdy kat. B, bardzo dobra znajomość tematyki nawożenia mineralnego i organicznego (praca magisterska napisana w katedrze chemii rolniczej) oraz tematyki z zakresu hodowli roślinnej i zwierzęcej, umiejętności negocjacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów, dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów, odpowiedzialność i samodzielność, obsługa komputera, znajomość programu MS Office, internet itp.

Piotr

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Dlaczego warto mnie zatrudnić? To proste: Posiadam szerokie wykształcenie w branży rolno-ogrodniczej poparte doświadczeniami praktycznymi. Wykształcenie: 2013 - 2014 Studia II stopnia; kierunek- ochrona roślin i kontrola fitosanitarna w obszarze nauk rolniczych , leśnych i weterynaryjnych, ukończone z tytułem: magister inżynier 2010 - 2012 Policealna Szkoła Zawodowa dla Dorosłych w Niedrzwicy Dużej, zawód- flotysta 2009 - 2013 Studia I stopnia; kierunek- ogrodnictwo, specjalizacja- tereny zieleni i dekoracje roślinne, ukończone z tytułem: inżyniera Doświadczenie zawodowe: 2012 Praktyki studenckie w Gospodarstwie Ogrodniczym pana Andrzeja Borkowskiego - -SZYMANÓWKA; Pawłów 30, gmina: Zawichost 2012 Praca w agencji InCore Service z siedzibą w Warszawie, na stanowisku pracownika inwentaryzacji, zakres obowiązków: inwentaryzacja towaru w markecie budowlanym w Lublinie 2011 Praktyka zawodowa w -Kwiaciarnia P. Barbary Oleszek w Niedrzwicy Dużej. Na stanowisku: Florysa/Sprzedawca Zakres obowiązków: obsługa klienta, wykonywanie dekoracji kwiatowych, handel/sprzedaż. 2009 - 2011 Praca w firmie MIRO Agencja Ochrony Sp. Z o.o. w Lublinie na stanowisku pracownika ochrony: służba informacyjna, zakres obowiązków: ochrona osób oraz selekcja podczas imprez masowych, praca na Umowę zlecenie Dodatkowa działalność: 2012 - 2014 Działalność w Studenckim Kole Naukowym Malarstwa, Rysunku i Mozaiki Artystycznej w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie 2009 - 2013 Działalność w organizacji studenckiej: Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie Umiejętności:  bardzo dobra znajomość obsługi komputera w środowisku Windows/Internet  bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office  prawo jazdy kat. B  zaświadczenie o ukończeniu szkolenia podstawowego w zakresie środków ochrony roślin  zezwole

Ewelina

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy