Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik lełnik
Nazwa szkoły: ZSL Jana Kloski w Goraju
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technik lełnik
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier rolnictwa
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnictwo

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Stażysta Leśniczy
Firma: N-ctwo Sarbia
Obowiązki: Indywidualne planowanie zadań gospodarczych w nadleśnictwie (opracowywanie wniosków gospodarczych, harmonogramów prac, w powiązaniu z ekonomicznymi aspektami działalności, - organizowanie wykonania zadań na terenie nadleśnictwa (określanie zadań leśnictw i innych komórek organizacyjnych, organizowanie współdziałania pomiędzy leśnictwami i nadleśnictwem oraz udzielania wzajemnej pomocy, określanie rodzaju i rozmiaru niezbędnych do wykonania zadań nadleśnictwa, usług zewnętrznych itp.), - kierowanie wykonywaniem zadań gospodarczych i kontrola wykonania współpraca z jednostką nadzorującą, administracją samorządową, zespołem ochrony lasu, strażą leśną i pożarną, policją, organizacjami ochrony przyrody i środowiska, szkołami itp.), - wykonywanie niezbędnych prac planistycznych i biurowych związanych z pełnieniem obowiązków na kierowniczym stanowisku w tym pełna znajomość systemów operacyjnego Windows XP i pakietu Office Certyfikat z zakresu wykorzystania możliwości z obszaru NATURA 2000 Zaliczenie egzaminu obejmującego wiedzę i kompetencje zawodowe z zakresu programu stażu oceną pozytywną Ukończenie egzaminu upoważniającego do ubiegania się o prace w Lasach Państwowych . Pozytywna opinia z przebiegu stażu.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Jestem osobą ambitną i zdolną ,która zdoła każdemu stanowisku. ,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Technolog żywności / kontroler jakości

Jestem absolwentem Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy, studiowałem kierunek Technologia żywności i żywienie człowieka na wydziale Rolnictwa i Biotechnologii. Wcześniej kształciłem się również w kierunku Technologi żywności w Technikum im. Marii Karłowskiej w Żninie.

Dawid

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Najbardziej mobilizuje mnie do pracy satysfakcja z efektu. Kiedy mogę zobaczyć lub poczuć coś, co po części jest efektem moich działań. Szanuję ludzi i podziwiam ich jeśli potrafią dążyć do spełnienia, realizacji swoich marzeń i celów. Jestem tez nieufny. Co może być wadą ale również dużą zaletą. Jestem uparty. Jeśli już czegoś w życiu się podejmowałem to łatwo nie rezygnowałem. Oczywiście wiadomo, że nie zawsze wszystko idzie po czyjejś myśli. Jestem miły i odnoszę się do innych z szacunkiem mimo, że nie zawszę z wzajemnością. Potrafię trzymać fason. Poza tym szukam swojego miejsca na tym świecie. Konkretniej pomysłu na życie. Mam nadzieje, że do pracy będę chodził z przyjemnością i wtedy będę mógł dać z siebie wszystko. Mam nadzieję, że czytając ten list nie zniechęciłem Państwa do mojej osoby. Moim celem było zaprezentować siebie z najlepszej strony, nie tworząc tego pisma w szablonowy sposób. Pozdrawiam, Tomasz Góralczyk.

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem osobą pochodzącą z gospodarstwa rolnego, dlatego praca oraz tematyka rolnictwa jest mi dobrze znana. Jestem osobą zdyscyplinowaną i sumienną, łatwo nawiązującą kontakty z innymi ludźmi oraz otwartą na współpracę z nimi. Jestem młodym, dyspozycyjnym i ambitnym człowiekiem, posiadającym zdolność szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia. Moją zaletą jest odpowiedzialność i dobra organizacja pracy. Uważam, że ważną cechą, którą posiadam jest również konsekwencja w działaniu i dążenie do realizacji zamierzonych celów. Cechuje mnie także umiejętność pracy pod presją czasu i otwartość na nowe wyzwania. Posiadam prawo jazdy (z 6-letnią praktyką). Moim atutem jest umiejętność łączenia pracy samodzielnej i zespołowej.

Michał Zbigniew

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy