Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

CURRICULUM VITAE Dane osobowe Imię i nazwisko: Adam Chełchowski Data urodzenia: 21.09.1987 r. Miejsce urodzenia: Różan Adres: 06-230 Różan, ul. Polna33 E-mail: adas190@autograf.pl Telefon :515 236 480 Wykształcenie: 20010 -do dziś studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim w Warszawie, Wydział Prawa i Administracji, kierunek: Administracja Publiczna - Europejska; 2007 - 2009 studia licencjackie w Wyższej Szkoła Administracji Publicznej w Ostrołęce; kierunek: Administracja Publiczna; 2003 - 2007 Liceum Ogólnokształcące w Różanie. Doświadczenie zawodowe: 2007 do dziś Wolontariat w Publicznym Gimnazjum w Młynarzach, zajęcia komputerowe z uczniami, praca nad wydaniem folderu -Moje gimnazjum; 2008-2009 Przedsiębiorstwo-Handlowo Usługowe na stanowisku zaopatrzeniowca; 2006 - 2007 staż w Publicznym Gimnazjum w Młynarzach na stanowisku pracownik biurowy. Dodatkowe umiejętności:  bardzo dobra znajomość obsługi komputera,  prawo jazdy kat. A, B, C. Znajomość języków obcych:  język niemiecki - poziom podstawowy  język angielski - poziom średni ZAINTERESOWANIA  motoryzacja, nowinki techniczne, wędkarstwo. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Wykształcenie

Wykształcenie: Podstawowe

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: pracownik fizyczny

Jestem osobą kompetentną,posiadam umiejętności negocjacyjne,lubię pracę w zespole. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe jezdniowe,nie boję się żadnej pracy fizycznej.

Krzysztof

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Lubię podejmować nowe wyzwania, opierając się na solidnym przygotowaniu teoretycznym i praktyce zawodowej. Moim największym atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość a także dążenie do celu, wytrwałość, dyspozycyjność, sumienność.

JAROSłAW

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Witam mam 29 lat posiadam prawo jazdy kat B.C oraz uprawnienia na wozki widłowe .Szukam pracy na stałe z zakwaterowaniem w godnych warunkach mieszkaniowych nie pracuje z ludzmi naduzywajacymi alkoholu.Do tej pory pracowałem 5 lat w gospodarstwie krow rasy miesnej .Umiem obsługiwac maszyny rolnicze z ktorymi miałem do czynienia nie umiem spawac i naprawiac maszyn wole byc szczery bo potem wszytsko wyjdzie na jaw.Nie mam rodziny wiec całkowicie moge poswiecic sie pracy jestem pracowity zdrowy i zetelnie wykonuje swoje obowiazki.Jestem dyspozycyjny od zaraz.Szuakm pracy na terenie całej polski.Prosze o kontakt zainteresowane osoby 721866089

Łukasz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy