Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem odpowiedzialnym pracowity, szybko uczę sie nowych rzeczy. W ciągu 10 lat pracy zdobyłem sporo umiejętności, które na pewno przydadzą się w nowej pracy.


O MNIE

rolnictwo, sport, literatura oraz ogólne wydarzenia na świecie

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Ogrodnik
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Rolniczych Centrum Ksztaścenia Ustawicznego im. Wincentego Witosa w Lełnej Podlaskiej
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Poznałem ogólne zasady produkcji roślinnej, którą wykorzystują obecnie jako swoje hobby, czyli projektowanie ogrodów. Udzielam również rad na forum ogrodniczym z zakresu uprawy warzyw, roślin ozdobnych, upraw sadowniczych.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek jaki ukośczyłem to: Rolnictwo o specjalności agronomia i agrobiznes. Zdobyłem tam wiedzą praktyczną i teoretyczną z zakresu rolnictwa.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek jaki ukośczyłem to: Rolnictwo o specjalności agronomia i agrobiznes. Zdobyłem tam wiedzą praktyczną i teoretyczną z zakresu rolnictwa.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Młodszy Asystent
Firma: Graniczna Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koroszczynie
Obowiązki: Oprawa graniczna środków spożywczych, materiałów do kontaktu z żywnością, jak i substancji dodatkowych. Poznałem wszystkie przepisy dot. żywności w tym rozporządzenia, ustawy oraz Dyrektywy Unijne dot. środków spożywczych. Uzyskałem uprawnienia audytora wewnętrznego - kontrola jednostek wewnętrznych.
1234 - 1234
Stanowisko: Młodszy Asystent
Firma: Graniczna Stacja Sanitarno-Epidemologiczna w Dorohusku
Obowiązki: Oprawa graniczna środków spożywczych, materiałów do kontaktu z żywnością, jak i substancji dodatkowych. Poznałem wszystkie przepisy dot. żywności w tym rozporządzenia, ustawy oraz Dyrektywy Unijne dot. środków spożywczych.
1234 - 1234
Stanowisko: Kontroler jakości upraw gruntowych na podłożu inertnym
Firma: Zakład Ogrodniczy Elżbieta i Stanisław Pytlikowie
Obowiązki: Nadzorowanie uprawy warzyw, pilnowanie specjalistycznego sprzętu komputerowego, który sterował całym cyklem wegetacji roślin. Doglądanie pracowników, jak również udzielanie instruktażu co i jak robić. Zdobyłem umiejętności w kierowaniu ludzi, którzy byli zatrudnieni w zakładzie ogrodniczym.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 5000-6000
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: pracownik administracyjny

Jestem osobą wykształconą, ambitną i uczciwą. Posiadam szeroką wiedzę ogólną biologiczną (studia wyższe - biologia doświadczalna) jak również dotyczącą rolnictwa (z bezpośredniego doświadczenia znam podstawowe zasady uprawy warzyw i owoców). Posiadam dobrą znajomość komputera (Word, programy narzędziowe, Internet, obecnie uczę się Exela, szybko i bezwzrokowo piszę na klawiaturze). Do każdej swojej pracy zawsze podchodzę rzetelnie i z szacunkiem, powierzone obowiązki wykonuję z najwyższą starannością i zaangażowaniem. Bardzo chętnie podnoszę kwalifikacje. Skłonna jestem do podniesienia wykształcenia zgodnie z wymaganiami firmy. Język angielski i francuski umiem w stopniu komunikatywnym, rosyjski w dobrym. W najbliższej przyszłości planuję dalszą naukę języka angielskiego. Szybko nawiązuję kontakty z ludźmi, jestem osobą pozytywnie nastawioną do otoczenia, umiem pracować w zespole i warunkach stresujących.

Edyta Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

- obsługa komputera, - dobra znajomość pakietu Microsoft Office, - obsługa urządzeń biurowych, - umiejętności personalne: wysoka kultura osobista, sumienność, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, odpowiedzialność, asertywność

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

ogrodnik z wykształcenia, marketingowiec z wyboru

Paweł

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy