Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Rzetelny uczciwy sumienny wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach -meble,magazyn ,produkcja Praca przy trzodzie chlewnej -4 miesiace


O MNIE

Operator wózka widłowego .operator suwnic z poziomu 0 .uprawnienia ADR do załadunku cystern

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Stanowisko: Zootechnik

Z wykształcenia jestem zootechnikiem. Przez ostatnie kilka lat pracowałem z bydłem na stanowiskach zootechnik/brygadzista. Lubię prace ze zwierzętami i szybko się uczę. Potrafię inseminować bydło, oraz wiem jak prowadzić dokumentacje potrzebną do działania obory. Interesuje mnie praca z bydłem, najlepiej mlecznym.

Bartosz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Poszukuję pracy jako zootechnik/specjalista ds hodowli zwierząt/specjalista ds. rozrodu zwierząt/technik weterynarii/biotechnolog. Chętnie podejmę pracę w placówkach naukowych. Jestem dyspozycyjna i posiadam prawo jazdy kat B.

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Stanowisko: 1750-3000 zaleznie od warunkiw pracy

Z zawodu jestem weterynarzem,mam 14latnie doswidczennia w tej prace.Glowno lekuwalem zwienzet gospodarski.W roku2006 zapoczontkowal osobową biznes,spoczontku to byla sklarnia, po temu,prygotowannie produkcii ryb i nadannie poslug rybolowieckich .W zimie zajmowal sie prygotowanniem trofejow lowieckich lyb prezentow o lowieckich tematach.Wszystko co stosuwalo sie potrzeb sprawy robilem bez pomocy.Z wszystkiego tego nauczilem sie sprawam budowlanym,teslarskim,spawaczim oraz sztukam plastycznym.W ciągu 10lat prowadzil spolptacy z 17sklepami,gdze sprędawali moj prodykt.Teraz pszez sytuacju w Ukrainie,prowadzennie biznesu stratylo sens.Kiedy Panstwo potrzebuje pracownika lub specjalista o jakosti wysze zaznaczonych,prosche pamientac o mojei kandydaturze.Mam otwartą wizę,nelegalno pracować nie będze,zakony Polski ne poryszam.Pozdrawiam

Witalij

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy