Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą młodą, energiczną, przebojową, ale jednocześnie odpowiedzialną i rzetelną, z entuzjazmem traktującą nowe wyzwania. Posiadam bogate doświadczenie w nowoczesnym żywieniu zwierząt, które zdobyłam w trakcie praktyki zagranicznej na dużej, doskonale prosperującej fermie bydła mlecznego w Niemczech. Dzięki dogłębnej znajomości praktycznej strony produkcji zwierzęcej, zapoznałam się z różnorodnymi środkami żywienia zwierząt. W trakcie swojego różnorodnego doświadczenia zawodowego stałam się osobą samodzielną w działaniu, potrafiącą także współpracować zespole. Praca ze zwierzętami nauczyła mnie kreatywności w rozwiązywaniu problemów, dynamicznego przystosowywania się do nowych sytuacji oraz otwartości na innowacyjne rozwiązania. Doskonale organizuję swoją pracę, dzięki bardzo dobrej komunikacji interpersonalnej oraz łatwości w nawiązywaniu owocnych i trwałych relacji z ludźmi. Potrafię wnikliwie analizować dane pochodzące z różnych źródeł i syntetycznie przedstawiać informacje z nich pochodzące. Posiadam umiejętność prowadzenia negocjacji oraz prezentacji handlowych. Zdobyłam staranne, wyższe wykształcenie zootechniczne o specjalizacji żywienie zwierząt, które daje ogromną wiedzę w tym zakresie. Studia ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym, uzyskując średnią ocen 4,75. Dwukrotnie otrzymałam nagrodę rektorską za najlepsze wyniki w nauce. Ponadto dysponuję prawem jazdy kat. B z 2-letnią praktyką w prowadzeniu samochodów różnych marek i modeli. Cechuje mnie umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu MS Office oraz specjalistycznych programów żywieniowych. Płynnie posługuję się językiem angielskim zarówno w mowie jak i w piśmie. Pragnę podkreślić, że jestem ambitna i zorientowana na sukces. Łatwo i szybko się uczę. Wytrwale dążę do wyznaczonego celu.


O MNIE

fitness, taniec, hodowla gryzoni, hodowla ryb akwariowych, jazda konna

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier zootechnik
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy im.H.Kołśćtaja w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek - Zootechnika Specjalność - Hodowla zwierząt Specjalizacja - Żywienie zwierząt Umiejątności: -obsługa specjalistycznych programów żywieniowych i pakietu MS Office -Inseminacja trzody chlewnej -Inseminacja bydła

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: praktykant
Firma: Ferma bydła mlecznego Milchhof Weinheim GBR w Niemczech
Obowiązki: żywienie (współtworzenie składu, ocena In vivo, zapewnianie dostępu do paszy typu TMR, pojenie cieląt ), rozród (ruja, inseminacja, porody), zabiegi profilaktyczno-lecznicze (znakowanie zwierząt, podawanie leków, korekcja racic, dekornizacja), opieka i dozór (przepędy, transport, obserwacja bezpośrednia, dokumentacja hodowlana), dój (dojarnia karuzelowa i "rybia ość")
1234 - 1234
Firma: Firma poligraficzna Lizard
Obowiązki: produkcja i pakowanie artykułów, realizacja zamówień
1234 - 1234
Stanowisko: kelnerka i barmanka
Firma: Zyner&Zyner
Obowiązki: obsługa cateringowa imprez okolicznościowych
1234 - 1234
Stanowisko: niania
Obowiązki: opieka nad trójką dzieci
1234 - 1234
Firma: Firma produkującej artykuły biurowe Panta Plast
Obowiązki: znakowanie i pakowanie produktów, realizacja zamówień, przygotowanie zamówień do wysyłki, spedycja


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Doradca żywieniowy,
Wynagrodzenie: 4000
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: w hodowli zwierząt lub biurowej

Skończyłam zootechnikę na SGGW, przez rok po studiach pracowałam w zawodzie jako zootechnik w hodowli krów mlecznych. w 2011 ukończyłam studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi. Obecnie pracuję w ARiMR. Szukam pracy, która pozwoli mi rozwinąć skrzydła.

Joanna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

jestem osobą komunikatywną,kontaktową mam doświadczenie w negocjowaniu kontraktów handlowych(CIĄGNIKI, KOMBAJNY ZBOŻOWE FIRMY NEW HOLLAND ORAZ NASZYNY ROLNICZE)- staż na stanowisku doradcy handlowego pow.11 lat

MIROSŁAW

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Ukończyłem Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego. Poszukuję pracy w administracji publicznej, jako przedstawiciel handlowy związanej z rolnictwem oraz stażu związanego z BHP gdyż w lipcu br. ukończyłem podyplomowe studia na Politechnice Warszawskiej z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Sylwester

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy