Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem przyszłą absolwentką Zespołu Szkół nr 1 w Kłobucku. Edukację zakończę z wyróżnieniem dn. 29.04.2011r. Moją mocną stroną jest ambicja i determinacja o czym świadczą zdobyte wyniki z ubiegłych lat. Posiadam ponadto zdolności kreatywne, manualne jak również szeroką wyobraźnię przestrzennego myślenia. Jako dowód na potwierdzenie moich słów mogę dołączyć zdjęcia wykonanego przeze mnie obrazu z gipsu. W każdej wolnej chwili poddaje się mojej pasji, którą jest krawiectwo. Dużą przyjemność sprawia mi projektowanie i szycie elementów dekoracyjnych, które chętnie wykorzystuję w późniejszej aranżacji wnętrza mojego rodzinnego domu. Sprawia to, iż tworzone przeze mnie ozdoby są unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Znam programy Office. Językiem angielskim władam na poziomie komunikatywnym. Nie posiadam barier językowych i chętnie nawiązuję nowe znajomości z obcokrajowcami. Posiadam prawo jazdy kategorii B, co sprawia, że jestem dyspozycyjna w każdym miejscu. Brak aktualnego zatrudnienia daje mi możliwość bycia elastycznym w godzinach pracy.
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lipiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Profil humianistyczny
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lipiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ksztaścenie ogólne
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Zespół Szkół nr 1 im Jana Kiliłskiego w Kłobucku
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technik budownictwa praktyka zawodowa

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Zagranica
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zagranica

Swoje obowiązki w pracy wykonuję bardzo sumiennie,uczciwie i z zaangażowaniem.W Polsce pracowałem w Philips(praca w magazynie,operator wózka widłowego).Już prawie 4 lata pracuję w Holandii(praca w rolnictwie,ścinanie sałaty,produkcja tulipanów,traktorzysta,operator wózka widłowego,praca fizyczna.Myślę,że zainteresuje Państwa moją osobą.

Marek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zagranica

Witam, jestem osobą ambitną, pewną siebie i wiedzącą kiedy przyznać się do niewiedzy. Lubię pracować na świeżym powietrzu i samodzielnie organizować czas pracy zarówno dla siebie jak i osób pracujących wraz ze mną. Wyznaje zasadę "samo się nie zrobi". Od urodzenia mieszkam na wsi gdzie pomagam wujkowi w pracach na polu, wiem jak ważne są terminy wyznaczane przez naturę i dlatego nie lubię opóźnień oraz nie dotrzymywania danego słowa. Jestem odpowiedzialną osobą, która lubi samochody, książki i sekator.

Justyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zagranica

Witam Serdecznie Mam na imie Zenon obecnie poszukuje pracy za granica . Skonczylem szkołe rolnicza posiadam dyplom potwierdzajacy kwalifikacje zawodowe. Jestem młody uczciwy pracowity pelen checi i zapalu sprubowania swoich sił pracy w rolnictwie. Nie posiadam zbyt duzego doswiadczenia ale mysle ze wszystkiego mozna sie nauczyc . Dziekuje za poswiecony czas pozdrawiam.

Zenon

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy