Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Młody, ambitny, zdolny, podejmie pracę w branży rolniczej.


O MNIE

I miejsce w okręgowych eliminacjach Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku ogrodnictwo; Wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Bankach.

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Ogrodnik
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: warzywnictwo sadownictwo rośliny ozdobne mechanizacja ogrodnictwa obsługa maszyn rolniczych ekonomia i zarządzanie przedsiąbiorstwem w agrobiznesie

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Lubelskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Prawo jazdy kat A,B,B+E,T. Doświadczenie jako traktorzysta - poprzednie sezony żniwne pracowałem w zakładzie IUNG Puławy.

Emil

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Za moją osobą przemawia zarówno moje wykształcenie, bezpośrednio związane z ogrodnictwem oraz krótkie doświadczenie jakie zdobyłem, odbywając praktykę ogrodniczo-organizacyjną w gospodarstwach ogrodniczych jak również staż w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Podczas praktyk i stażu zapoznałem się z zasadami i funkcjonowaniem branży ogrodniczej. Jestem przekonany, iż zdobyta wiedza i doświadczenie pomoże mi w efektywnej i owocnej pracy na każdym stanowisku. Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi i umiejętność współpracy. Jestem człowiekiem, który wyznacza sobie konkretne cele zawodowe i potrafi je dostosować do celów zespołu. Cechuje mnie konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy.

Łukasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Uważam siebie za osobę pracowita,kompetentna,sumiennie wykonującą powierzone mi zadania.Nie boje sie trudnych wyzwań i zawsze dążę do celu.Szybko się uczę i lobie wyzwania.Jestem pewny ze osoba ,która mnie zatrudni nie będzie tego żałować.

Michał

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy