Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Posiadane kwalifikacje : 1.mgr.inż zootechnik 2.13 lat pracy w doradztwie rolniczym 3.Doradca rolniczy - uprawnienia na liście krajowej 4.Skuteczna umiejętność opracowywania wszelkich wniosków aplikacyjnych z rożnych programów dla rolników i przedsiębiorców 5.Umiejetność kierowania zespołem ludzi , umiejetnośc dobrej organizacji pracy w różnych warunkach - doświadczenie 12 lat 6.Prawo jazdy z dużą umiejętnością kierowania pojazdem w każdych warunkach . 7.Dobra komunikatywność 8.Zdolność szybkiej analizy i podejmowania decyzji 9.Pomysłowość oraz zdolności racjonalizacyjno - innowacyjne . 10.Znajomość aktualnych przepisów prawnych związanych z rolnictwem.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr.inż zootechnik
Nazwa szkoły: Aksdemia Rolnicza w Lublinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zootechnika- znajomośc zasad chowu i hodowli zwierząt

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: kierownik
Firma: PODR Boguchwała
Obowiązki: odpowiedzialność za organizacje pracy , zagadnienia finasowo- kadrowe na poziomie własnego oddziału umiejętności : komunikatywność,umiejetnośc zarządzania czasem, analiza i pozyskanie klienta
1234 - 1234
Stanowisko: nauczyciel
Firma: Szkoła Podstawowa


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: powyżej 2800 brutto
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Jestem osobą kompetentną, sumiennie wykonującą swoją pracę. W czasie pracy staram się jak najefektywniej wykorzystać czas i swoje umiejętności. Mimo mojego młodego wieku mam spore doświadczenie w mechanice maszyn rolniczych. Staram się być na bieżąco ze wszelkimi nowinkami rolniczymi. Ponadto sam mam gospodarkę co świadczy o mojej dobrej znajomości tematu rolnictwa.

Adrian

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: Zarządca gosp. , spec. d/s prod rołlinnej

Mgr inż. mechanizacji rolnictwa, doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w rolnictwie wielkoobszarowym, znajomość różnych technologii uprawy, doświadczenie w zarządzaniu parkiem maszynowym wielu marek

Leszek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: 3000

Dzień dobry. Nazywam się Oleksandr Trembach. Jestem ekspertem w dziedzinie rolnictwa.Mam specjalizuje wykształcenie i doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie przez 8 lat. Pisze do was z powodu możliwych prac związanych z przetwarzaniem, agronomii, suszenia ziół leczniczych.

Oleksandr

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy