Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Lakiernik
Firma: Gobi
Obowiązki: Przygotowanie. malowanie sejfów, kas pancernych i elementów metalowych. Proszkowo
1234 - 1234
Stanowisko: Trakowy/produkcja tarcicy drugiej klasy
Firma: dendron
Obowiązki: Praca przy traku pionowym, wielopiłowym
1234 - 1234
Stanowisko: Kierowca-sprzedawca
Firma: Arpem
Obowiązki: Dostaw materiałów budowlanych


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: czasowaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Jestem magistrem zootechniki. Specjalizuję się w biotechnologicznych metodach hodowli zwierząt (m. in. wspomagany rozród, diagnostyka chorób) oraz w żywieniu zwierząt. Potrafię układać dawki pokarmowe, znam system INRA. Mam doświadczenie w pracy na fermach produkcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem żywienia zwierząt (bydło i cielęta, drób). Potrafię samodzielnie wyszukiwać informacje dotyczące opracowywanych przez siebie zagadnień, np. doniesienia naukowe odnośnie żywienia i rozrodu zwierząt oraz profilaktyki ich chorób, metod badań naukowych, itd. Komunikuję się w języku angielskim zarówno w mowie jak i na piśmie, również z osobami nie posługującymi się językiem polskim. Mam doświadczenie w pracy w zespole, a także w pracy z klientem.

Emilia

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Piotr Wisniewski,25 lat Ukonczylem technikum rolnicze, Pracowalem w niemczech w 2011roku,i w polskim gospodarstwie rolnym o powierzchni 6 tysiecy hektarow,na stanowisku kierownik i operator maszyn rolniczych. Jednoznacznie pracujac w delegacji na terenie warminsko-mazurskie,pomorskie,kujawsko-pomorskie, na stanowisku zazadzaniu i traktorzysta z doswiadczeniem odnajdywania dzialek ewidencyjnych,i ich pielegnacji i uprawy. Pracownik skupu zboz w elewarr i suszenie ziarna. Psiadane uprawnienia prawo jazdy kat.B i T,oraz uprawnienia prowadzenia kombajnow zbozowych i ladowarek teleskopowych. Doswiadczenie w gospodarstwie zdobywalem od dziecka jednoczesnie prowadzac gospodarstwo rodzicow.

piotr

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Jestem absolwentem ART w Olsztynie - studia inżynierskie w zakresie Marketing i Zarządzanie w Agrobiznesie i UWM w Olsztynie na wydziale Bioinżynierii Zwierząt - magister. Studia pozwoliły mi poznać szczegółowo zagadnienia związane z hodowlą zwierząt i uprawą roli. Nie obce są mi zagadnienia z zakresu ekonomi i marketingu jak i budowy maszyn rolniczych. Praca zawodowa i wiedza zdobyta podczas wielu szkoleń krajowych jak i zagranicznych znacznie podniosły moje kwalifikacje. Ostatnio pracowałem na stanowiskach przedstawiciela handlowego i dyrektora handlowego w międzynarodowej firmie paszowej Sano. Moimi głównymi zadaniami jako przedstawiciel była intensyfikacja sprzedaży na podległym terenie. Odpowiednie kreowanie wizerunku firmy w terenie. Ścisła współpraca z siecią dealerską jej tworzenie i rozwijanie. Za szczególne osiągnięcia zostałem awansowany na stanowisko dyrektora handlowego. Obowiązki jakie mi powierzono to między innymi ścisła współpraca z zarządem, wspólne tworzenie strategii rozwojowych, wprowadzane nowych produktów na rynek, analizowanie konkurencji i reagowanie na ruchy rynku, planowanie pracy podległych mi pracowników, kontrola realizacji powierzonych zadań, rekrutacja pracowników. Podlegałem bezpośrednio pod zarząd firmy i byłem łącznikiem pomiędzy poszczególnymi działami. Wielokrotnie brałem udział w organizowanych targach branżowych gdzie byłem organizatorem firmowego stoiska. Brałem czynny udział na targach EuroTier i Agritechnika w Hannoverze. W trakcie pracy w firmie SANO wielokrotnie uczestniczyłem w specjalistycznych szkoleniach z zakresu technik hodowlanych, żywienia zwierząt, technik i czystości doju bydła mlecznego. Szkoleniowcami byli specjaliści z kraju jak i z zagranicy. Wieloletnie doświadczenie pracy w terenie umożliwiło mi poznanie większości potencjalnych klientów. Bardzo dobrze znam teren województwa warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i mazowieckiego co pozwalało mi optymalnie planować trasy pr

Maciej

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy