Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

W chwili obecnej pracuje w firmie -RESO Europa Service Sp. z o.o. Firma RESO jest generalnym przedstawicielem w Polsce Towarzystwa Ubezpieczeniowego -BTA Insurance Company SE z siedzibą w Rydze. Do moich obowiązków należy głównie prowadzenie sekretariatu Spółki, współpraca z Zarządem i innymi Departamentami, udzielanie informacji ubezpieczeniowych oraz obsługa gości i klientów. Dotychczasowe stanowisko nauczyło mnie umiejętności organizowania sobie pracy oraz współdziałania w zespole, a także samodzielności w podejmowaniu decyzji oraz poczucia odpowiedzialności.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Magister Inżynier zootechniki. Ukończone studia dzienne jednolite na wydziale Hodowli i Biologii zwierząt uniwersytetu Technologiczno-przyrodniczego im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy. Doświadczenie w pracy na fermach bydła za granicą (praktyki studenckie w Niemczech) i w kraju na stanowisku zootechnika na fermie o obsadzie około 600 szt. Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego/ doradcy żywieniowego w znanej firmie paszowej.

Łukasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: Pracownik przy zbiorze owoców lub warzyw

Posiadam chęć i motywację do pracy , pochodzę z gospodarstwa pracowałem przy gospodarstwie oraz przy zbiorze warzyw potrafię obsługiwać maszyny rolnicze i wykonywać nimi pracę

Krzysztof

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy