Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technolog przetwórstwa miąsa

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: Praca związana z branżą rolniczą i/lub jej obsługą.

Jestem młodą, ambitną i pełną zapału osobą, chętnie i szybko uczę się nowych rzeczy. Jestem komunikatywny i ochoczo nastawiony do podjęcia pracy, a swoją przyszłość zawodową chciałbym związaćz branżą rolniczą.

Krzysztof

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: zootechnik, specjalista ds. hodowli zwierząt

Jestem magistrem inżynierem zootechniki, studia ukończyłam w czerwcu br. W związku z końcem nauki moim celem jest podjęcie pracy, która pozwoliłaby mi wykorzystać zdobytą w trakcie studiów wiedzę, a także zyskać nowe doświadczenia i umiejętności. Cechuje mnie silna motywacja do pracy, odporność na stres oraz chęć uczenia się. Potrafię dobrze organizować swój czas, co pozwalało mi na podejmowanie pracy w czasie trwania studiów, a jednocześnie na osiąganie bardzo dobrych wyników w nauce. Obecnie szukam pracy i jednocześnie odbywam praktykę w wytwórni pasz. Jestem gotowa do podjęcia pracy od zaraz.

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Witam Jestem studentką ostatnie roku Studiów Uzupełniających na kierunmku Zootechnika o specjalności Bioinżynieria rozrodu. Posiadam doświadczenie w pracy z końmi. Jednak żaden inny gatunek zwierząt nie jest mi straszny. Jestem osobą zorganizowaną i pracowitą, co potwierdza fakt, że większość studiów dodatkowo pracowała w sklepie. Dzięki tej pracy nabrałam doświadczenia jako sprzedawca i doradca. Świetnie radzę sobie w kontaktach z klientami. Wszelkich innych informacji udzielę bezpośrednio osobom zainteresowanym.

Małgorzata

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy