Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technolog przetwórstwa miąsa

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: 3000

Dzień dobry. Nazywam się Oleksandr Trembach. Jestem ekspertem w dziedzinie rolnictwa.Mam specjalizuje wykształcenie i doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie przez 8 lat. Pisze do was z powodu możliwych prac związanych z przetwarzaniem, agronomii, suszenia ziół leczniczych.

Oleksandr

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Witam. Mam 21 lat posiadam średnie wykształcenie rolnicze,obecnie poszerzam swa wiedze poprzez nauke w policealnej szkole weterynarii w trybie zaocznym 2-letnim .Jestem osobą pochodzacą z gosopodarswa rolnego dlatego w dużej części wiem na czym polega praca w rolnictwie.Posiadam prawo jazdy kat.B oraz T.

Grzegorz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

W chwili obecnej pracuje w firmie -RESO Europa Service Sp. z o.o. Firma RESO jest generalnym przedstawicielem w Polsce Towarzystwa Ubezpieczeniowego -BTA Insurance Company SE z siedzibą w Rydze. Do moich obowiązków należy głównie prowadzenie sekretariatu Spółki, współpraca z Zarządem i innymi Departamentami, udzielanie informacji ubezpieczeniowych oraz obsługa gości i klientów. Dotychczasowe stanowisko nauczyło mnie umiejętności organizowania sobie pracy oraz współdziałania w zespole, a także samodzielności w podejmowaniu decyzji oraz poczucia odpowiedzialności.

Katarzyna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy