Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik technologi żywnośći
Nazwa szkoły: ZSRCKU Lełna Podlaska
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technolog żywnośći

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 1500-2000
Region: Lubuskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Lubuskie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskego w Olsztynie. Szukam pracy w zakresie moich kwalifikacji zawodowych tj. w zakresie planowania i organizacji hodowli zwierząt oraz stosowania programów hodowlanych, żywieniowych i profilaktycznych w populacjach różnych gatunków zwierząt. Przygotowany do pracy: w administracji państwowej i samorządowej, w gospodarstwach rolnych i hodowlanych, w nadzorze hodowlanym i służbach inseminacyjnych, ośrodkach doradztwa rolniczego, bankach i firmach ubezpieczeniowych, przemyśle rolno-spożywczym, przemyśle paszowym, w przedsiębiorstwach zajmujących się obrotem zwierząt i produktami pochodzenia zwierzęcego a ponadto w placówkach naukowo-badawczych, laboratoriach specjalistycznych, redakcjach wydawnictw rolniczych oraz w szkolnictwie. Na podstawie zdobytej wiedzy teoretycznej, praktyki i zajęć terenowych przygotowani do organizowania procesu produkcji i kierowania zespołami ludzkimi.

Mariusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubuskie

Posiadam prawo jazdy Kat.B oraz ukończony kurs na kombajn zbożowy. Na ciągnikach rolniczych jeżdże od ósmego roku życia zaczynając od ciagników o mocy 30KM a kończąc na nowoczesnych ciągnikach rolniczych o mocy 360KM.Aktualnie jestem kawalerem i mogę pracę zacząć od zaraz.

Szymon

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubuskie

Jestem osobą kompetentną, uprzejmą, pracowitą i koleżeńską. W pracy jestem punktualna, zaangażowana, zdyscyplinowana, solidna oraz otwarta na poznawanie i naukę nowych zagadnień.Łatwo odnajduję się zawrówno w pracy zespołowej jak również i w samodzielnej. Mam doświadczenie w pracy w zakresie obsługi klienta, pozyskiwania nowych zleceń, koordynacji dostaw zamówień, szkoleń, znam rynek rolniczy i nawozowy oraz posiadam wiedzę z zakresu stosowania nawozów. Łatwo nawiązuje kontakty. Biegle obsługuję różngo rodzaju programy konpoterowe, posiadam prawo jazdy kategorii B. W wolnych chwilach czytam książki oraz interesuję się nowinkami z zakresu rolnictwa

Paulina

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy