Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Ukończyłem technikum rolnicze studium informatyczne posiadam kat BTC uprawnienie na kombajn przebyta spora praktyka jako mechanik operator sprzętu rolniczego na dosyć nowoczesnym sprzęcie rolniczym kombajnach zbożowych typu JD CR szukam pracy w rolnictwie jako operator sprzętu rolniczego zwłaszcza kombajnów zbożowych
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: TECHNIK MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: STUDIUM INFORMATYCZNE

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Studia zapewniły mi wszechstronne wykształcenie w zakresie chowu i hodowli zwierząt, obsługi komputera, podstawy ekonomii i marketingu. Poznałam instytucje i organizacje wspierające produkcję roślinną oraz zwierzęcą. Przede wszystkim podczas studiów nauczyłam się ciężkiej pracy, dokładności, pracy zespołowej, skutecznej komunikacji z ludźmi, analizowania i weryfikowania informacji oraz konsekwencji w dążeniu do celu. Ponadto odbyłam staż na stanowisku referenta w Zespole Szkół, dzięki czemu zdobyłam nowe doświadczenie w zakresie pracy biurowej i administracji. Jestem osobą uczciwą, pracowitą i zaangażowaną w powierzone obowiązki, zdecydowaną na osiągnięcie jak najlepszych rezultatów. Otwartość na nowe wyzwania, gotowość do zdobywania nowej wiedzy orza umiejętność pracy w zespole to moje dodatkowe atuty.

Magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Jestem osobą odpowiedzialną, posiadam zdolności interpersonalne, lubię pracować w grupie. Ukończyłam Uniwersytet Warmińsko - Mazurski, Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa, Ogrodnictwo Specjalizuję się w produkcji ogrodniczej (tytuł magistra inżyniera). Podczas badań prowadzonych w ramach pracy inżynierskiej: Ocena wpływu wybranych regulatorów wzrostu na ukorzenianie golterii pełzającej (Gaulthera procumbes)w warunkach in vitro, oraz pracy magisterskiej na temat: Oceny wpływu wybranych regulatorów wzrostu na mikrorozmnażanie czosnku globemaster.

Barbara

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Jestem studentem 4 roku na SGGW w Warszawie. Jestem pracowity i sumienny.Posiadam duży staż pracy w gospodarstwie rolnym zajmującym sie produkcja mleka.Pobierałem naukę języka angielskiego za granicą i jest on dobry poziomie.

Łukasz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy