Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Student drugiego roku Gospodarki Przestrzennej, który lubi swój kraj i chce w nim zostać mimo trudnych, panujących warunków na znalezienie zatrudnienia przez młodych ludzi. Bardzo dobrze zna swoje rodzinne strony - Góry Świętokrzyskie, jest na etapie poznawania Mazowsza oraz ma w perspektywie poznanie reszty kraju. Lubi jeździć samochodem oraz dłubać pod maską. Interesuje go również muzyka - szczególnie gra na gitarze. Ponadto fascynuje go kartografia oraz fotografia - szczególnie analiza zdjęć lotniczych.
Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: Politechnika Warszawska
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Geodezji i Kartografii, kierunek: Gospodarka Przestrzenna. Po dwóch latach studiowania na kierunku Gospodarka Przestrzenna, poznałem jak wyglądają procesy planowania przestrzennego w Polsce oraz podstawowe ramy prawne te procesy regulujące. Ponadto zdobyłem umiejątności obsługi programów: AutoCad, MicroStation, ArcGis na poziomie bardzo dobrym. Pojąłem również podstawową wiedzą na temat interpretacji zdjąą lotniczych oraz satelitarnych. Potrafią projektowaą bazy danych w programach Microsoft Access, ArcGis oraz projektowaą Systemy Informacji Przestrzennej.
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Liceum Ogólnoksztaścące im. Juliusza Słowackiego w Kielcach

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Asystent
Firma: Poczta Polska
Obowiązki: Nadawanie listów poleconych, prowadzenie ksiąg nadawczo - odbiorczych, rejestrowanie przesyłek poleconych w systemie.
1234 - 1234
Stanowisko: Konserwator
Firma: Alfarex


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 1700
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: na zastępstwo
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem rzetelną i odpowiedzialną osobą, lubię wyzwania oraz poznawać nowych ludzi. Nie boję się żadnej pracy związanej z rolnictwem ponieważ pochodzę z średniego gospodarstwa nastawionego głównie na produkcję roślinna.

Mateusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: laborant, ocena jakości

Jestem osobą komunikatywną , odporną na stres. Dodatkowe cechy to : kreatywność , umiejętność organizowania czasu pracy,znajomość branży rolniczej.

ŁUKASZ

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego kierunku Rolnictwo i Biologia o specjalizacji Agroekologia i Energia Odnawialna. Przez cztery lata w każde wakacje jeżdżę do Niemiec do gospodarstwa ekologicznego i tam pracuje i nabywam nowe umiejętności. Jestem osobą ambitną, komunikatywną, kreatywną i chętną do ciągłego poszerzania wiedzy. Od października zaczynam studia doktoranckie, ale w trybie eksternistycznym, więc moja gotowość do pracy jest cało etatowa.

Adriana

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy