Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Magister inżynier specjalista zarządzania i inżynierii produkcji,jest osobą, której kwalifikacje zdobyte podczas studiów(II stopnia) pozwolą na objęcie menedżerskich stanowisk w szeroko pojętym sektorze gospodarki żywnościowej, m.in. w przedsiębiorstwach produkcyjnych, firmach doradczych i audytorskich, instytutach naukowo-badawczych. Wykształcenie uzyskane podczas studiów I stopnia pozwala mi podjąć pracę w sektorze produkcji rolniczej,sektorze usług technicznych, przemyśle spożywczym, zakładach projektujących i produkujących maszyny rolnicze,leśne i przemysłu spożywczego, placówkach doradztwa rolniczego, administracji państwowej i terenowej oraz szkolnictwie.


O MNIE

psychologia, odnawialne źródła energii, tenis

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy w Krakowie im. Hugona Kołśćtaja
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział:Inżynierii Produkcji i Energetyki Kierunek: ZARZąDZANIE i INŻYNIERIA PRODUKCJI Specjalizacja:Inżynieria produkcji surowcowej Po studiach II stopnia potrafią śćczyą wiedzą przyrodniczą i techniczną z umiejątnościami zarządzania. W programie ksztaścenia znajdowały sią zającia z zakresu projektowania procesów technologicznych, komputerowego wspomagania prac inżynierskich, ekonomii, marketingu, zarządzania jakością, zarządzania projektami europejskimi, zarządzania zasobami ludzkimi, ekologii i zarządzania środowiskowego.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy w Krakowie im. Hugona Kołśćtaja
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział:Inżynierii Produkcji i Energetyki Kierunek:TECHNIKA ROLNICZA I LEłNA Specjalizacja:Technika i ekoenergetyka Po studiach I stopnia jestem przygotowana do wykonywania zadał inżynierskich ukierunkowanych na potrzeby gospodarki żywnościowej i lełnej.Posiadam umiejątności w zakresie eksploatacji obiektów technicznych, a także nadzorowania procesów oraz systemów produkcyjnych i eksploatacyjnych wystąpujących w rolnictwie, przemyśle rolno-spożywczym i lełnictwie. Jestem przygotowana do pracy w przedsiąbiorstwach produkcyjnych oraz w jednostkach usługowych i doradczych rolnictwa, przetwórstwa rolno-spożywczego i lełnictwa, a także w jednostkach gospodarczych i administracyjnych, w których niezbądna jest wiedza techniczna, rolnicza, informatyczna oraz umiejątności organizacyjne. Interdyscyplinarny charakter wyksztaścenia umożliwia mi pracą w różnych sektorach gospodarki żywnościowej. Kierunek Technika i ekoenergetyka dostarczył mi wiedzą z zakresu produkcji energii ze źródeł odnawialnych, w tym z biomasy lub tzw. roślin energetycznych

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Asystentka koordynatora grupy sprzedażowej
Firma: Pro-Czek Team Marketing
Obowiązki: Prowadzenie dokumentacji i korespondencji, rejestracja zleceń, utrzymywanie kontaktów z przedstawicielami, ustalanie grafików spotkań dla przedstawicieli, organizacja pracy własnej, raportowanie wyników pracy - obsługa MS Office, weryfikacja wniosków promocyjnych, bezpośrednia współpraca z działem administracji, dbałość o wizerunek firmy.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Stanowisko: Fitopatolog, mykolog

Doktor nauk rolniczych z zakresu fitopatologii. Praca doktorska dotyczyła różnorodności mykobiota występujących na wybranych odmianach różanecznika zimozielonego Rhododendron L. Przeprowadzone przeze mnie badania ukierunkowane były na ocenę skuteczności działania grzybów Trichoderma spp. na ograniczenie występowania grzybów patogenicznych oraz na identyfikację grzybów patogenicznych oraz organizmów grzybopodobnych będących sprawcami chorób różaneczników. Wyniki moich badań dostarczają informacji na temat składu gatunkowego mykobiota testowanych roślin dzięki czemu w praktyce można dobierać odmiany roślin do uprawy lub ograniczać występowanie chorób przez zastosowanie odpowiedniej profilaktyki i dobór właściwej ochrony chemicznej. Jestem współautorką 12 oryginalnych publikacji w tym wydrukowanych w Acta Scientiarum Polonorum o Impact Factor 0,691, w Zeszytach Problemowych Postępów Nauk Rolniczych, w Acta Agrobotanica, Phytopathologia i Progress in Plant Protection. W latach 2010-2012 brałam udział w czterech konferencjach naukowych.

Barbara

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Umiejętności: - Dobra komunikatywność; - Dobra obsługa komputera, dobra znajomość systemu operacyjnego Windows XP i Windows Vista; - Dobra znajomość pakietu Microsoft Office; - Prawo jazdy kat. B.

Małgorzata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Poszukuję pracy jako zootechnik/specjalista ds hodowli zwierząt/specjalista ds. rozrodu zwierząt/technik weterynarii/biotechnolog. Chętnie podejmę pracę w placówkach naukowych. Jestem dyspozycyjna i posiadam prawo jazdy kat B.

Anna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy