Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Systematyczność, pracowitość, odporność na stres oraz umiejętność pracy w zespole to cechy, które połączone z wiedzą i doświadczeniem okażą się niezwykle przydatne na proponowanym stanowisku. Jednocześnie jestem nastawiona na stałe podnoszenie swoich kwalifikacji.Chcę również podkreślić, że nie boję się wyzwań i z pewnością sprostam wszystkim stawianym przede mną zadaniom..
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż.
Nazwa szkoły: Akademia Górniczo "Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek: Fizyka Techniczna, specjalność: Fizyka środowiska
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: licencjat
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rzeszowski w Rzeszowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek: Fizyka Techniczna, specjalność: Fizyczna Inżynieria środowiska

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: referent ds. ochrony środowiska
Firma: Regionalna Dyrekcja Ochrony Srodowiska w Krakowie
Obowiązki: Podczas odbywania stażu nabyłam wiedzę w zakresie postępowania administracyjnego, prawodawstwa w zakresie ochrony środowiska z uwzględnieniem norm prawnych dotyczących wydawania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na mocy ustawy z dnia 3 paĹşdziernika 2008 r. o udostępnianiu informacji i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska. Zdobyłam umiejętności z zakresu określania warunków wykorzystania zasobów środowiska naturalnego dla realizacji różnych przedsięwzięć, oceny oddziaływania na środowisko, w szczególności na obszar Natura 2000 i inne formy ochrony przyrody. Potrafię samodzielnie przeanalizować dokumentację dotyczącą wniosku o wydawanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach i dokonać właściwej kwalifikacji przedsięwzięcia zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 9 listopada 2010 r. Do moich zadań należało przygotowanie projektów opinii określającej konieczność przeprowadzenia postępowania w sprawie ocen oddziaływania na środowisko lub jej braku. Dodatkowo zapoznałam się z zadaniami, strukturą i zasadami prawnymi funkcjonowania administracji rządowej.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania nim Elastyczny , łatwość w dostosowaniu się, doskonała organizacja pracy, samodyscyplina oraz konsekwencja w działaniu Bardzo dobra umiejętność komunikacji oraz zdolności interpersonalne Zdolność szybkiego uczenia się Pełna dyspozycyjność Młody wiek, dobra prezencja oraz doskonały stan zdrowia Znajomość obsługi komputera i Internetu w środowisku Windows i pakietu Office, dobra znajomość sprzętu komputerowego

Mirosław Ryszard

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Pracowałem 3 lata jako kierowca, mechanik. Jeździłem traktorami marki Zetor Proximia. Ostatnio byłem w angli na farmie i byłem kierowca i prowadziłem traktory marki John Deere i massey ferguson. Jeździłem także busami do 3.5 t.Posiadam podstawowe umiejętności spawania.

Piotr

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Jestem osoba sumienną, odpowiedzialną, zadania powierzane mi przez kogoś do wykonania staram się wykonywać z pełnym zaangażowaniem, najlepiej, jak potrafię. Ponadto jestem osobą punktualną, można na mnie polegać jeśli chodzi o sprawy organizacyjne. Natomiast jeśli chodzi o umiejętności to rolnictwo jest kierunkiem, który ukończyłam blisko rok temu i jest to kierunek, który wybrałam nieprzypadkowo. Urodziłam się bowiem i przez 20 lat mieszkałam na wsi, moi rodzice prowadzą gospodarstwo rolne, stąd też taki wybór. Ponadto chemia, biologia czy fizyka to dziedziny, które nigdy nie sprawiały mi problemu, takie, które zawsze chętnie zgłębiałam, a kierunek, który ukończyłam oparty był głównie na tychże przedmiotach.

Iwetta

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy