Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ukończyłam studia pierwszego stopnia w zakresie biologii ze specjalnością z agrobiologii oraz dwie specjaliści magisterskie na kierunku rolnictwo. Ukończyłam także kurs specjalistyczny o tematyce "Bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie". Moim atutem jest doświadczenie na stanowisku pracownika biurowego, które zdobyłam odbywając staż absolwencki.W roku akademickim 2010/2011 uczęszczałam na kurs języka angielskiego. Kursu ten pogłębił moją znajomość języka angielskiego, co jest także niewątpliwie moją zaletą. Posiadam także siedmioletnie doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego. Jestem samodzielna, odpowiedzialna oraz ambitna i konsekwentna w dążeniu do wyznaczonego celu. Powierzone mi zadania wykonuję sumiennie i starannie. Szybko się uczę i łatwo nawiązuję kontakty. Umiem także kierować zespołem, zdolności te nabyłam będąc członkiem rady koła naukowego na wydziale Biologiczno - Rolniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jestem przekonana, że moja wiedza, doświadczenie i kwalifikacje będą dla Państwa bardzo przydatne. Wszystkie informacje zawarte w CV i liście motywacyjnym chętnie uzupełnię podczas rozmowy.


O MNIE

Główne zainteresowania związane są z hodowlą, utrzymaniem oraz użytkowaniem koni. Szczególne zamiłowanie kieruję w stronę rasy huculskiej. Jestem osobą czynnie uprawiająca jazdę konną jako ulubioną formę rekreacji. Śledzę z uwagą wszystkie informacje z dziedziny agrobiznesu. Interesuje się także funduszami Unii Europejskiej które są dostępne dla rolnictwa.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Licencjat
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rzeszowski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek:Biologia Specjalność:Agrobiologia Zdobyte umiejątności obejmujące wiedzą biologiczno - rolniczą poszerzone o wiedzą z zakresu kształtowania środowiska przyrodniczego
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister
Nazwa szkoły: Unierwsytet Rzeszowski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: Rolnictwo Specjalność: Kształtowanie rolniczej przestrzeni produkcyjnej Wiedza z zakresu procesów produkcyjnych w rolnictwie biorąc pod uwagą zarówno produkcją roślinną i zwierzącą.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rzeszowski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: Rolnictwo Specjalność: Agronomia z Agrobiznesem Zdobyta wiedza oraz umiejątności z całość teoretycznej i praktycznej wiedzy o rolnictwie śćcznie ze znajomością zarządzania gospodarstwem w dziedzinie ekonomii oraz zasadnicze produkcji rolniczej.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Studia podyplomowe
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rzeszowski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Studia Podyplomowe: Biotechnologia żywności Zdobyte umiejątności w zakresie analizy procesów biotechnologicznych w produkcji żywnościowej a także w żywności funkcjonalnej.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Staż absolwencki
Firma: Zespół Szkół Nr 2 w Opatowie
Obowiązki: Pracownik biurowy


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Inspektor terenowy, Przedstaiwicel handlowy, Specjalista żywieniowy,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Świętokrzyskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Świętokrzyskie

mgr.inż.ogrodnictwa. Kreatywna,lubiąca pracę w zespole. Doświadczenie w pielęgnacji i zakładaniu ogrodów. Moją pasją są rośliny ozdobne i zioła.

Monika

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Świętokrzyskie

Stanowisko: Operator procesu

Witam poszukuje pracy za granicą

Krzysztof

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Świętokrzyskie

jestem osobą łatwo nawiązującą kontakt z klientami, punktualną, dyspozycyjną, sumienną, uczciwą, umiejącą pracować w grupie

Paulina

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy