Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentką Instytutu Technologii Chemicznej Nieorganicznej i Inżynierii Środowiska wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Posiadam szeroką wiedzę z zakresu technologii produkcji, metod analitycznych i instrumentalnych. Wiedza z zakresu systemów zarządzania jakością nie jest mi obca. Posiadam wysoko cenione na rynku kwalifikacje Auditora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności wg normy ISO 22000/HACCP. Skończyłam równocześnie studia na specjalności Socjologia Stosowana w Zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu, gdzie zdobyłam wiedzę z zakresu socjologii zachowań rynkowych i zarządzania personelem. Na poprzednim stanowisku pracy opracowywałam dokumentację jakościową, szkoliłam pracowników z zakresu wprowadzanego systemu jakości. Pracowalam, także w laboratorium na przyjęciu surowca , czyli rzepaku i innych zbóż. Jestem certyfikowanym laborantem Wojewódzkiego Inspektoratu Jakości Artykułów Rolno-Spożywczych z zakresu badań zbóż i nasion oleistych. Programy komputerowe głownie z pakietu MS Office i Chem Office, opanowałam w stopniu zaawansowanym posiadam umiejętności obsługi urządzeń biurowych. Zdobyłam certyfikat z języka angielskiego Telc B1, fakt ten jest potwierdzeniami moich umiejętności językowych. Posiadam wiedzę i umiejętności z zakresu certyfikacji wyrobów oraz opracowania i aktualizacji procedur i instrukcji tematycznych. Jako człowiek młody i otwarty jestem osobą komunikatywną. Z racji ukończenia dwóch kierunków studiów jestem bardzo pracowita, dokładna i rzetelnie wykonuję powierzone mi obowiązki. Posiadam, również wysoce cenioną umiejętność dobrego planowania i organizowania pracy.


O MNIE

Auditor Wewnętrzny ISO 22000 i HACCP Certyfikowany laborant Wojewódzkiego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych GMP+ B2, B10 - szkolenie wewnątrzzakładowe Język angielski - certyfikat TELC B1 Prawo jazdy kat. B Wiedza z zakresu systemów zarządzania jakością ISO 90001, 13485, 22000 i HACCP

Wykształcenie

Wykształcenie: Niepełne wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: licencjat
Nazwa szkoły: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Socjologia stosowana w zarządzaniu zasobami ludzkimi
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technologia Chemiczna Nieorganiczna

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Jakości
Firma: REM SA
Obowiązki: Opracowanie dokumentacji systemowej zgodnie z wymaganiami HACCP, ISO 9001 oraz GMP+B2, szkolenie pracowników, pobieranie wymazów czystościowych, praca w laboratorium na przyjęciu surowca tj. zbóż i nasion oleistych
1234 - 1234
Stanowisko: Laborantka
Firma: REM SA
Obowiązki: wykonywanie analiz jakościowych zbóż i nasion oleistych


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Zachodniopomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Jestem osobą która szybko się uczy i z chęcią i ciekawością podejmuje się nowych zadań i wyzwań. Przez ponad pięć lat przebywałam i pracowałam za granicą gdzie nauczyłam się pracy w międzynarodowym zespole, co pozwoliło poznać mi inną kulturę pracy oraz inne sposoby działania i myślenia. zaangażowanie, pasja, pomysłowość, komunikatywność, elastyczność w działaniach, zorganizowanie oraz sumienność - to cechy które stanowią moje największe atuty.

Monika

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Szanowni Państwo, Dzięki łatwości nawiązywania kontaktów, szybkiemu dostosowywaniu się do zmian oraz pracowitości, stawiane przede mną zadania nigdy nie stanowiły dla mnie problemu. Lubię pracę zespołową, ale sprawdzam się również w pracy indywidualnej. Jestem otwarta na nowe doświadczenia oraz konsekwentna w działaniu, dzięki czemu nie mam problemów z adaptacją w nowym środowisku. Na poprzednich stanowiskach wykazywałam się znakomitą znajomością produktów, sumiennością oraz zaangażowaniem w powierzone mi zadania. Udowadniałam pracodawcom iż jestem solidnym i rzetelnym pracownikiem. Jestem osobą niezwykle kreatywną z niesamowitymi zdolnościami organizacyjnymi. Ponadto poprzednie stanowiska wymagały ode mnie wyjątkowej samodzielności w realizacji działań. Cechuje mnie wysoka kultura osobista, zdecydowanie, umiejętność pracy w zespole, samodyscyplina oraz systematyczność i samodzielność. Posiadam wyjątkowe zdolności interpersonalne, w związku z czym uważam się za idealnego pracownika i stanowię doskonała wizytówkę firmy zarówno w kontaktach z klientami jak i współpracownikami. Wyrażam głęboką nadzieję, że niebawem osobiście będę mogła zaprezentować swoje profesjonalne podejście do oferowanej przez Państwa pracy i udowodnić, że atuty wymienione powyżej mają odniesienie w rzeczywistości.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Zalety: Odpowiedzialność, pracowitość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętności organizacyjne, bezkonfliktowość. Zainteresowania: Muzyka, film, literatura, rolnictwo integrowane, ochrona roślin, hodowla psów, behawioryzm zwierzęcy.

Marta

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy