Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Mój 26 letni przebieg zatrudnienia związany był z pracą w terenie mając bezpośredni kontakt z indywidualnymi rolnikami i producentami rolnymi z terenu południowo - wschodniej Polski, oraz przez okres 3 lat pełniłem funkcje magazyniera - sprzedawcy. Podczas dotychczasowego zatrudnienia na stanowisku inspektora surowcowego zajmowałem się realizowaniem założonych planów w zakresie kontraktacji, koordynacją skupu surowca i logistyką, nawiązywaniem i utrzymywaniem dobrych relacji z producentami rolnymi, sporządzaniem raportów i analiz dla potrzeb agrotechniki oraz doradztwem w zakresie uprawy. Zatrudnianie i nadzorowanie pracowników w okresie skupu surowca. Jestem przekonany, że moja zdobyta wiedza oraz kwalifikacje zawodowe i cechy charakteru, takie jak : odporność na stres, samodyscyplina, rzetelność i odpowiedzialność, umiejętność współpracy oraz umiejętności organizacyjne, mogą pomóc w rozwoju firm w branży rolniczej. Jestem osobą zdyscyplinowaną , łatwo dostosowuję się do nowego środowiska pracy , sprawdzam się zarówno w pracy indywidualnej jak również w zespołowej . Chcę zyskać nowe umiejętności i podnosić swoje kwalifikacje .


O MNIE

Posiadam certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu: - -Komunikacja, asertywność oraz zarządzanie czasem - -Akademia Skutecznej Komunikacji. Bardzo dobra obsługa komputera (pakiet MS Office, Internet), Cechy charakteru: odpowiedzialność , samodzielność , umiejętności organizacyjne , opanowanie , sumienność , punktualność , umiejętność adaptacji , dyspozycyjność , doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego, znajomość topografii terenu woj. Podkarpackiego.

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik rolnik
Nazwa szkoły: Technikum Rolnicze w Sołnicy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Uprawa Roślin i Hodowla Zwierząt

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Inspektor surowcowy
Firma: SĂźdzucker Polska S.A.
Obowiązki: realizowanie założonych planów w zakresie kontraktacji, koordynacja skupu surowca i logistyka, nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z producentami rolnymi, sporządzanie raportów i analiz dla potrzeb agrotechniki oraz doradztwo w zakresie uprawy. Zatrudnianie i nadzorowanie pracowników w okresie skupu surowca.
1234 - 1234
Stanowisko: Laborant - próbobiorca
Firma: Przedsiębiorstwo Nasienne "Centrala Nasienna"
Obowiązki: pobieranie i wykonywanie prób, skup surowca, przez okres 3-lat magazynier -sprzedawca


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Podkarpackie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Podkarpackie

jestem kawalerem , lubię wyzwania , szybko się uczę , mam doświadczenie w rolnictwie ponieważ moi rodzice mają gospodarstwo rolne na którym pomagam w wolnym czasie.

Marcin

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podkarpackie

Technik agrobiznesu

anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podkarpackie

Stanowisko: Koordynator ds. sprzedaży

Mój cel zawodowy związany jest bezpośrednio z chęcią wykorzystania obecnych umiejętności interpersonalnych i sprzedażowych, za którymi stoi pasja do ludzi. Chcę połączyć doświadczenie zawodowe z wiedzą zdobytą podczas trwania studiów wyższych. Oczekuję, iż przyszły pracodawca umożliwi mi podniesienie kwalifikacji zawodowych w kolejnych latach współpracy oraz pozwoli na rozwój osobisty, bym mogła profesjonalnie i efektywnie wykonywać swoje obowiązki. Cenie sobie zaangażowanie oraz kreatywne podejście do pracy, ale również systematyczność i koleżeństwo. Zapraszam do kontaktu i współpracy.

Marta

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy