Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Moja fachowa wiedza i ambicja to cechy profesjonalnego pracownika, którego Państwo poszukujecie.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. rolnictwa
Nazwa szkoły: Uniwerystet Rolniczy im. Hugona Kołśćtaja w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: specjalizacja: PRODUKCJA ROślINNA Praca dyplomowa magisterska: "PORĂ?WNANIE ORAZ KSZTAŁTOWANIE SIĘ WIELKOścI WSKAĹšNIKĂ?W WEGETACYJNYCH ŁANU I LIścI PSZENICY TWARDEJ ODMIANY KOMNATA W ZALEŻNOścI OD POZIOMU NAWOŻENIA AZOTEM" Praca magisterska napisana w Katedrze Szczegółowej Uprawy Roli i ukośczona z wynikiem bardzo dobrym.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inż. rolnictwa
Nazwa szkoły: Uniwerystet Rolniczy im. Hugona Kołśćtaja w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: specjalność: AGROTURYSTYKA Praca dyplomowa inżynierska: "WPŁYW TERMINU SIEWU I POZIOMU AGROTECHNIKI NA PLONOWANIE JAKOścIOWYCH ODMIAN PSZENICY OZIMEJ" Praca magisterska napisana w Katedrze Szczegółowej Uprawy Roli i ukośczona z wynikiem ponad dobrym.

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem zootechnikiem z wyboru. Pracowałem w Gospodarstwie Rolnym Różkowo jako specjalista do spraw bydła mlecznego. Następnie jako organizator d/s rozrodu w Sierpcu w dziale bydła mlecznego, a następnie jako główny specjalista d/s trzody chlewnej. Jako doradca w ODR Płock oraz jako przedstawiciel handlowy d/s żywienia i sprzedaży w firmie Rolimpex S.A. na terenie Mazowsza.

Jerzy

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Witam! Lubię działać aktywnie, twórczo wykorzystywać posiadaną wiedzę i umiejętności. Z zaangażowaniem podejmuję nowe wyzwania. Obdarzony zostałem ciekawym głosem i dobrą dykcją - cennymi narzędziami w pracy z ludźmi. Praca to bardzo ważna przestrzeń życiowa. Dla mnie ważne jest robić dobrze to co robię. Cenię w życiu przestrzeganie zasad. Wiem po co i dla kogo pracuję. Mam w swoim życiu ludzi, którzy są dla mnie nie mniej ważni niż obowiązki zawodowe. Mamy swoje zainteresowania i z pasją realizujemy. Szukam firmy, skupiającej ludzi o podobnym podejściu do życia. Liczę na kontakt od Państwa. Do usłyszenia Marek Ślugaj

Marek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Manager

Mam doswiadczenie w sprzedaży produktów ogrodniczych,oraz w zarządzaniu dużym zespołem.Moge prowadzić centrum ogrodnicze,ale i też robie podstawowe projekty ogrodów i oczywiscie je realizuję. Ogrod traktuję jako bardzo duże hobby.

Artur

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy