Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Doświadczony specjalista w zakresie zarządzania przedsiębiorstwami.Ze względu na wykształcenie rolnicze, bliskie są mi sprawy związane z produkcją,przetwórstwem rolno-spożywczym a także wykorzystaniem energii odnawialnej.Mam rozwinięte zdolności analityczne i charakter pozwalający zmierzyć mi się z przeciwnościami. Cechy te pozwoliły mi na uwieńczone sukcesami, działania prowadzące do wyprowadzenia z problemów podupadłych przedsiębiorstw. Jestem otwarty na nowe, trudne wyzwania. Wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, gwarantuje szybką poprawę organizacji przedsiębiorstwa a w rezultacie i poprawę relacji ekonomicznych.


O MNIE

Polityka, kultura,literatura, sztuka regionalna.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: ekonomika i organizacja gospodarstw rolnych, umiejątności zarządzania dużymi jednostkami gospodarczymi i dużymi grupami pracowników.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: przes zarządu
Firma: SPH KRYNKA
Obowiązki: Kontrakt menadżerski w firmie spożywczej. Wyprowadzenie firmy z kryzysu. Potrojenie sprzedaży. Przeprowadzenie reorganizacji i modernizacja linii produkcyjnych. Zwiększenie sprzedaży o 300% w stosunku do stanu wyjściowego.
1234 - 1234
Stanowisko: prezes zarządu
Firma: Służewiec Tory Wyścigów Konnych w Warszawie sp. z o.o.
Obowiązki: Rozwój totalizatora. Zwiększenie obrotów o ok.75%. Zainicjowanie modernizacji technicznej Toru.
1234 - 1234
Stanowisko: prezes zarządu
Firma: A.E.G. S.A.
Obowiązki: Przygotowanie projektu produkcji etanolu bezwodnego.Pozyskanie akcjonariuszy i zawiązanie spółki akcyjnej.Przygotowanie dokumentacji technicznej i zrealizowanie inwestycji na terenie Naftobazy w Nowej Wsi Wielkiej koło Bydgoszczy. Uruchomienie produkcji.
1234 - 1234
Stanowisko: dyrektor
Firma: Państwowe Gospodarstwo Rolne w Krynkach
Obowiązki: Wszechstronny rozwój firmy. Uruchomienie szeregu działalności pozarolniczych.Eksport blisko 50% produkcji na Zachód/do Niemiec i Szwajcarii. Umiejętność utrzymywania wysokiej dyscypliny pracy i wykorzystywania nienormalnych warunków ekonomicznych do osiągania znakomitych efektów finansowych.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: adekwatne do odpowiedzialności i uzyskiwanych efektów
Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Stanowisko: Specjalista ds. produkcji roślinnej i z tym związane.

Doskonale radzę sobie na samodzielnym stanowisku, umiem pracować w zespole. Szybko adaptuję się do nowych warunków. Cechuje mnie dynamizm oraz odporność na stres. Jestem osobą, króra wyznacza sobie konkretne cele zawodowe, ale potrafi je dostosować do celów zespołu. Nie boję się trudnych problemów i nowych wyzwań.

Bartłomiej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Mam 24 lata, posiadam duże doświadczenie w branży rolnictwa, znam ją od podszewki gdyż pracowałem od dziecka na gospodarstwie rodziców. Posiadam umiejętność obsługi maszyn rolniczych, prawo jazdy kat. B oraz T, oraz mnóstwo chęci do pracy. Rolnictwo jest moją pasją.

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Stanowisko: pracowink techniczny DDD asystent

Jestem lekarzem weterynarii.Pracowałem w Zakładzie farmakologii UW-M Olsztyn.Następnie prowadziłem własną działalność gospodarczą.Po jej zakończeniu odbyłem wielomiesięczny staż w celu przywrócenia praw wykonywania zawodu.Chętnie przyjmę prace na stanowisku technicznym.Jestem dyspozycyjny i zaangażowany w pracę.Latwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich jest moim atutem.Umiejętnie posługuję się programami komputerowymi.

Maciej

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy