Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Doświadczony specjalista w zakresie zarządzania przedsiębiorstwami.Ze względu na wykształcenie rolnicze, bliskie są mi sprawy związane z produkcją,przetwórstwem rolno-spożywczym a także wykorzystaniem energii odnawialnej.Mam rozwinięte zdolności analityczne i charakter pozwalający zmierzyć mi się z przeciwnościami. Cechy te pozwoliły mi na uwieńczone sukcesami, działania prowadzące do wyprowadzenia z problemów podupadłych przedsiębiorstw. Jestem otwarty na nowe, trudne wyzwania. Wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, gwarantuje szybką poprawę organizacji przedsiębiorstwa a w rezultacie i poprawę relacji ekonomicznych.


O MNIE

Polityka, kultura,literatura, sztuka regionalna.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: ekonomika i organizacja gospodarstw rolnych, umiejątności zarządzania dużymi jednostkami gospodarczymi i dużymi grupami pracowników.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: przes zarządu
Firma: SPH KRYNKA
Obowiązki: Kontrakt menadżerski w firmie spożywczej. Wyprowadzenie firmy z kryzysu. Potrojenie sprzedaży. Przeprowadzenie reorganizacji i modernizacja linii produkcyjnych. Zwiększenie sprzedaży o 300% w stosunku do stanu wyjściowego.
1234 - 1234
Stanowisko: prezes zarządu
Firma: Służewiec Tory Wyścigów Konnych w Warszawie sp. z o.o.
Obowiązki: Rozwój totalizatora. Zwiększenie obrotów o ok.75%. Zainicjowanie modernizacji technicznej Toru.
1234 - 1234
Stanowisko: prezes zarządu
Firma: A.E.G. S.A.
Obowiązki: Przygotowanie projektu produkcji etanolu bezwodnego.Pozyskanie akcjonariuszy i zawiązanie spółki akcyjnej.Przygotowanie dokumentacji technicznej i zrealizowanie inwestycji na terenie Naftobazy w Nowej Wsi Wielkiej koło Bydgoszczy. Uruchomienie produkcji.
1234 - 1234
Stanowisko: dyrektor
Firma: Państwowe Gospodarstwo Rolne w Krynkach
Obowiązki: Wszechstronny rozwój firmy. Uruchomienie szeregu działalności pozarolniczych.Eksport blisko 50% produkcji na Zachód/do Niemiec i Szwajcarii. Umiejętność utrzymywania wysokiej dyscypliny pracy i wykorzystywania nienormalnych warunków ekonomicznych do osiągania znakomitych efektów finansowych.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: adekwatne do odpowiedzialności i uzyskiwanych efektów
Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Obecnie znajduję się na Białorusi.

ROBERT

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Magister inżynier rolnictwa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Obecnie pracuje w Warmińsko-Mazurskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego. Pochodzę z wielopokoleniowej rodziny rolniczej.

wojciech

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Stanowisko: technolog/zootechnik

Charakteryzuje mnie łatwość w nawiązywaniu kontaktów,umiejętność pracy w zespole,szybko uczę się nowych rzeczy i dostosowuję do określonych sytuacji, radzę sobie z konfliktami, rzetelnie wypełniam swoje obowiązki, systematycznie wypełniam swoje zadania

Dorota

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy