Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Posiadane certyfikaty, ukończone kursy: - Audytor Wewnętrzny Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy, - Audytor Wewnętrzny systemu zarządzania środowiskowego, - Certyfikat poświadczający umiejętności dokonywania pomiarów mierzalnych wartości fizykochemicznych wody, - Kurs pedagogiczny dla wykładowców pozaszkolnych form kształcenia dorosłych, - Kurs -Techniki redukcji emisji LZO, - Kurs wyceny nieruchomości. Zainteresowania Technologie informatyczne, botanika, literatura fantastyczno-naukowa

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż
Nazwa szkoły: Akademia Podlaska
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnictwo spec Ochrona środowiska przyrodniczego
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr
Nazwa szkoły: Politechnika Warszawska
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ergonomia bezpieczełstwo pracy i ochrona środowiska

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Inspektor - Informatyk
Firma: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska Del Mińsk Mazowiecki
Obowiązki: Kontrola przedsiębiorstw pod względem spełniania wymagań prawnych względem ochrony środowiska. Utrzymywanie w ruchu infrastruktury informatycznej
1234 - 1234
Stanowisko: Serwisant
Firma: G-cube, Funtech
Obowiązki: Serwisant monitorów ciekłokrystalicznych
1234 - 1234
Stanowisko: Magazynier - fakturzysta
Firma: Vit-pol
Obowiązki: Magazynier - fakturzysta


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Witam. Mam 26 lat. ukończyłam Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w warszawie na kierunku Ogrodnictwo. Moją specjalnością jest warzywnictwo ale bardzo dobrze znam się na roślinach ozdobnych i dobrze na leczniczych .Oprócz studiów inżynierskich ukończyłam również magisterskie lecz z powodów osobistych nie obroniłam pracy magisterskiej. Bardzo zależy mi na zdobyciu doświadczenia w ogrodnictwie, rolnictwie lub podobnych. Może być przedstawicielstwo handlowe ale równie dobrze raca w kwiaciarni lub laboratorium analiz owoców i warzyw. Interesują mnie też wszystkie formy praktyk i staży. warszawa i okolice.

Marta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Odbyłam staż w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji rolnictwa. Posiadam doświadczenie w obsłudze beneficjentów, obsłudze sekretariatu archiwizacja wniosków i innych dokumentów zgodnie z instrukcją kancelaryjną, zakładanie teczek aktowych akt. DODATKOWE UMIEJĘTNOŚĆI - znajomość KPA - znajomość problematyki rolnictwa w zakresie Działań spolecznych i Środowiskowych - biegła obsługa komputera - sporządzanie pism - obsługa urządzeń biurowych Cechuje mnie duża chęc do pracy i zdobywania nowych umiejętnośći.

Paulina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Prace biurowe

Witam, Jeżeli poszukują Państwo osoby odpowiedzialnej, energicznej i dokładniej- moja kandydatura to świetna opcja. Jestem lojalną wobec pracodawcy młodą osobą i mogą być Państwo pewni, że świetnie poradzę sobie z obowiązkami. Czekam na kontakt.

Ewelina

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy