Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Doktor Nauk Zootechnicznych z duzym doswiadczeniem w analizie obszernych baz danych. Doktorat z dziedziny zarzadzania hodowla bydla mlecznego zdobyty na wydziale zootechnicznym University of Minnesota w USA (2008). Doswiadczenie w prowadzeniu szkolen z zakresu kontroli jakosci i zarzadzania stadem dla sluzb weterynaryjnych, konsultantow zywieniowych i producentow rolnych. Miedzynarodowy dorobek naukowy obejmujacy publikacje w pismach branzowych (Progressive Dairyman) i wydawnictwach z dziedziny zootechniki (Journal of Dairy Science) i weterynarii (Veterinary Clinics of North America)
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magistra
Nazwa szkoły: SGGW
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zootechnika Praca magisterska z zakresu hodowli owiec
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: doktor Zootechniki (PhD)
Nazwa szkoły: University of Minnesota
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zootechnika-Hodowla Bydla Mlecznego Analiza Danych Epidemiologia Statystyka Kontrola Jakosci Zarzadzanie Gospodarstwem

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: konsultant zewnetrzny
Firma: University of Minnesota
Obowiązki: praca naukowa na rzecz wydzialu zootechnicznego, prezentacja wynikow na konferencji w Kanadzie i publikacja wynikow w Journal of Dairy Science
1234 - 1234
Stanowisko: doktorant
Obowiązki: praca naukowa na rzecz wydzialu zootechnicznego; prezentacja wynikow na konferencjach naukowych; publikacja wynikow w czasopismach naukowych; przygotowanie i prowadzenie szkolen z zakresu kontroli jakosci i zarzadzania stadami krow melcznych


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: na zastępstwo
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Pomorskie

Stanowisko: inżynier Ochrony Środowiska

Jestem osobą ambitną, pracowitą szukającą nowych doświadczeń zawodowych. Moje umiejętności związane są z rolnictwem, ponieważ pracowałem przy hodowli bydła, oraz z budownictwem obiektów inwentarskich oraz ich wyposażaniem.

Sławomir

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Pomorskie

 obsługa komputera - system operacyjny Windows oraz pakietu Microsoft Office  prawo jazdy kat. B  aktywność, przedsiębiorczość i dynamika w działaniu  kreatywność, samodzielność, systematyczność i dokładność  odporność na stres, umiejętność podejmowania szybkich decyzji  umiejętność pracy w zespole, uczciwość, zdyscyplinowanie, punktualność, pracowitość, sumienność  łatwość nawiązywania kontaktów  znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym,  znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym.

Kamila

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Pomorskie

Jestem osobą sumienną i odpowiedzialną przepracowałem 15lat w lecznicach terenowych dla zwierząt oraz 10lat pracy jako zootechnik w gospodarstwie rolnym.

Janusz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy