Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Posiadam wykształcenie wyższe(inżynier zootechnik), mam prawo jazdy kat. B,A,C,CE(dziesięć lat doswiadczenia), mam uprawnienia instruktora i egzaminatora nauki jazdy, a w tym roku postanowiłem zacząć studia na kierunku administracja!
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: SGGW Warszawa
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: inżynier zootechnik

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: instruktor nauki jazdy
Firma: MARIO Ośrodek Szkolenia Kierowców
Obowiązki: Własna Szkoła Nauki Jazdy,
1234 - 1234
Stanowisko: operator obrabiarek skrawających
Firma: Fanar SA w Ciechanowie
Obowiązki: operator obrabiarek
1234 - 1234
Stanowisko: Doradca Klienta
Firma: TP SA Ciechanów
Obowiązki: Doradca Klienta w Biurze Numerów


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 2500-5000
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: na zastępstwo
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Młody absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, inżynier Ogrodnictwa ze specjalizacją szkółkarstwo. Obecnie studiuję zaocznie na studiach magisterskich o specjalizacji sadownictwo, przechowalnictwo i szkółkarstwo. Świetnie orientuję się w tematyce sadowniczej, gdyż jest to moja pasja. Wciąż poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Posiadam duża wiedzę zwłaszcza w zakresie agrotechniki, nawożenia oraz ochrony roślin sadowniczych, a także umiejętności szkółkarskie. Posiadam również doświadczenie w pracy w szkółkarstwie ozdobnym oraz w magazynie. Mam prawo jazdy kat.B, umiejętność obsługi PC i programów biurowych.

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Wykształcenie : 2009-2011 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, studia dzienne magisterskie, kierunek: ochrona środowiska, magister 2006-2009 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, studia dzienne licencjackie, kierunek: ochrona środowiska , licencjat 2003 - 2006 XXV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego w Warszawie, profil humanistyczny Ukończyłam studia magisterskie na kierunku ochrona środowiska na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zdobyte wykształcenie oraz czteroletnie doświadczenie w pracy na stanowisku rejestracji / administracja w Przychodni Sensum Mobile oraz szereg innych doświadczeń nauczyły mnie sprawnego i szybkiego wypełniania powierzanych mi obowiązków. Jestem osobą bardzo komunikatywną i lubię pracować w zespole. Posługuję się językiem rosyjskim w stopniu płynnym w mowie i piśmie, a językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym; bezproblemowo korzystam z podstawowych aplikacji MS Office (Outlook, Word, Excel i Power Point); potrafię szybko i bezbłędnie formułować typową korespondencję handlową i urzędową. Z przyjemnością dokładniej przedstawię swoją kandydaturę podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Monika

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

interesuję się gospodarczym wykorzystanie ścieków i odpadów oraz produkcją i uprawą roślin energetycznych, kompostowanie ścieków i odpadów oraz produkcja na ich bazie nawozów organicznych i organiczno - mineralnych jest tematem badań w mojej pracy doktorskiej,

Jarosław

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy