Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem sumienny,szybko się uczę , łatwo nawiązuję kontakty.Mam duże doświadczenie zawodowe w różnych dziedzinach.
Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Rolnik- ochrona roślin
Nazwa szkoły: Technikum Ochrony Roślin

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: kierowca -kurier
Firma: DPD
1234 - 1234
Stanowisko: laborant
Firma: Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Każde w branży rolniczej

Jestem Absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Rolnictwo o specjalizacji Informatyka w Rolnictwie. Swoją pracę zawodową rozpocząłem w firmie ZYX-Target Sp. z. o. o. jako specjalista ds. pozyskiwania baz danych. Obecnie jestem ekonomistą w Instytucie Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej-PIB i zajmuję się oceną sytuacji dochodowej podstawowych produktów roślinnych i zwierzęcych. Uważam, że najlepszym miejscem na kontynuowanie mojej kariery zawodowej jest branża rolnicza. Zdobyte przeze mnie dotychczas doświadczenie zawodowe, jak i podczas całej edukacji powinna pozwolić mi na poradzenie sobie w każdej z dziedzin rolnictwa od techniki rolniczej poprzez produkcje roślinną i zwierzęcą po ogrodnictwo. Otwarty jestem również na propozycje pracy związane z doradztwem rolniczym oraz innymi dziedzinami.i czas pracy. Obecnie jestem ekonomistą w Instytucie Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej-PIB. Uważam, że najlepszym miejscem na kontynuowanie mojej kariery zawodowej jest branża rolnicza. Pozyskana wiedza podczas szkoły średniej oraz studiów wyższych powinna pozwolić mi na poradzenie sobie w każdej z dziedzin rolnictwa od techniki rolniczej poprzez produkcje roślinną i zwierzęcą po ogrodnictwo. Otwarty jestem również na propozycje pracy związane z doradztwem rolniczym oraz innymi dziedzinami związanymi z rolnictwem.

Arkadiusz Dominik

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: asystent doradcy ds. środowiskowych

Absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, kierunek Ochrona Środowiska, praktyka w laboratorium środowiskowych oraz w urzędzie zajmującym się sprawami rolnictwa.

Jadwiga

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Biologia o specjalności Ochrona Środowiska na Akademii Podlaskiej.Pracę mgr pisałam w zakładzie mikrobiologii, praca pt.: -Ocena tworzenia biofilmu przez szczepy S. aureus i S. epidermidis izolowane od zwierząt i ze środowiska. Ponadto praktykę odbyłam w Medycznym Laboratorium Diadnostycznym -MEDICA

Mariola

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy