Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jako absolwentka zootechniki jestem przygotowana do pracy związanej z produkcją zwierzęcą. Z chęcią podejmuje nowe wyzwania i ambitnie dążę do osiągania wyznaczonych celów. Potrafię bardzo dobrze organizować swój czas, jestem osobą aktywną i chętną do działania. Z łatwością nawiązuję kontakty z ludźmi. Dwukrotnie organizowałam Towarzyskie Zawody Jeździeckie, zajmuję się redagowaniem strony internetowej prowadzonego klubu jeździeckiego.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko-Mazurski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zootechnika
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: (studia podyplomowe)
Nazwa szkoły: Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Przygotowanie pedagogiczne

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: zootechnik, instruktor jazdy konnej
Firma: Prywatne gospodarstwo rolne
Obowiązki: Opieka nad stadem ok 20 koni, kontrola żywienia, warunków utrzymania, kondycji,organizacja hodowli, prowadzenie szkółki jeĹşdzieckiej.
1234 - 1234
Stanowisko: instruktor jazdy konnej
Firma: Gospodarstwo agroturystyczne Sasek
Obowiązki: Prowadzenie lekcji jazdy konnej, nadzorowanie zdrowia i kondycji koni.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem osobą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, kreatywną, umiejącą pracować pod presją czasu i podejmującą szybkie decyzje. Przez 14 lat pracowałam w Agencji Rynku Rolnego, gdzie przechodziłam przez wszystkie szczeble zaszeregowania - od referenta do głównego specjalisty. Jestem osobą z wiedza i doświadczenie zdobytą podczas długoletniej pracy w Sekcji Kontroli Technicznych, która zajmowała się wieloma mechanizmami Wspólnej Polityki Rolnej oraz z wyższym wykształceniem (inż. ogrodnictwa, mgr rolnictwa, studia podyplomowe z Kontroli i auditu w administracji publicznej oraz z Integracji Europejskiej - Agrobiznes i Obszary Wiejskie). Nadmienię również, iż przez kilka lat pełniłam funkcja zastępcy Kierownika SKT, byłam Auditorem wewnętrznym w ARR, otrzymałam wiele nagród za wykonywaną pracę oraz wychowałam się na wsi gdzie przez wiele lat pomagałam rodzicom w prowadzeniu gospodarstwa rolnego, gdzie zdobyłam praktyczna wiedzę z zakresu hodowli zwierząt i uprawy roli.

Magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: przedstawiciel handlowy

Absolwentka Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy. -Prawo jazdy kat.B, -kurs fakturowania, -aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna, -obsługa komputera -prowadzenie, organizowanie, projektowanie działalności gospodarczych w agrobiznesie -opracowywanie biznes planu i planu marketingowego -prowadzenie rachunkowości związanej z agrobiznesem -obliczanie kosztów i dochodów działalności gospodarczej -sporządzanie podstawowych dokumentów związanych z przedsiębiorstwem -ocenianie jakości użytkowych podstawowych produktów rolniczych i spożywczych oraz środków do produkcji rolniczej -planowanie technologii produkcji roślinnej i zwierzęcej oraz przetwórstwa surowców roślinnych i zwierzęcych

Patrycja

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Z wykształcenia jestem inżynierem zootechnikiem, ubiegłoroczną absolwentką Wydziału Bioinżynierii Zwierząt UWM w Olsztynie. Jestem osobą komunikatywną, odpowiedzialną, rzetelną i posiadam zdolność szybkiego uczenia się. Doskonale radzę sobie z obsługą komputera. Dodatkowym atutem jest pełna dyspozycja. Oprócz wykształcenia zootechnicznego, posiadam również dyplom technika ekonomisty. Pięcioletnia nauka w Liceum Ekonomicznym pozwoliła wykształcić we mnie takie cechy jak sumienność i dokładność. Przez okres studiów w miesiącach letnich przez 3 lata z rzędu pracowałam jako inspektor terenowy- kierownik zespołu dla podwykonawców kontroli zleconych przez ARiMR. Byłam odpowiedzialna za odpowiednią organizację przeprowadzanych kontroli oraz sporządzania protokołów z czynności kontrolnych. W miesiącach wrzesień-listopad zeszłego roku pracowałam jako zootechnik na fermie trzody chlewnej w Wohyniu w województwie lubelskim. Dzięki tej pracy miałam okazję porównać wiedzę zdobytą podczas studiów, a rzeczywistą specyfiką pracy w zawodzie zootechnika.

Anna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy