Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Posiadam tytuł mgr inż. w dziedzinie ochrony środowiska. Mam doświadczenie i wiedzę z dziedzin: ochrona środowiska(monitoring ekosystemów,bioróżnorodność, NATURA 2000, gospodarowanie wodami, edukacja ekologiczna, prawo OŚ),audyt systemowy, zamówienia publiczne, współpraca międzynarodowa, zarządzanie biurem, reklama. Wielokrotnie miałam przyjemność pracować w środowisku wielojęzycznym i wielokulturowym. Liczne wyjazdy za granicę pozwoliły mi na doskonalenie fachowej terminologii języka niemieckiego i angielskiego. Posiadam także kwalifikacje audytora wewnętrznego zintegrowanego systemu zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem pracy. Jestem osobą komunikatywną, dociekliwą, umiejętnie władam piórem i rzeczowo analizuję problem (autorka publikacji naukowej). Jestem osobą pracowitą, dobrze zorganizowaną, angażującą się zarówno w działania indywidualne jak i grupowe.


O MNIE

Fotografia,podróże prace wymagające zdolności manualnych, sport.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Mgr inż. ochrony środowiska
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Specjalista ds. ochrony środowiska; Publikacja naukowa; udział w konferencjach naukowych,edukacja ekologiczna; badania naukowe, laboratorium;

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Stażysta Audyt
Firma: Komisja Europejska, Bruksela, wydział Audytu Zewnętrznego
Obowiązki: • zadania administracyjne i logistyczne w wydziale Audytu Zewnętrznego • wspomaganie pracy audytorów • weryfikacja raportów i propozycja zmian • archiwizacja dokumentacji i uzupełnianie bazy danych
1234 - 1234
Stanowisko: Asystentka dyrekcji
Firma: Leonhard Weiss GmbH & Co.KG oddział w Polsce, Wrocław,
Obowiązki: • koordynacja i nadzorowanie dokumentacji do przetargów publicznych zgodnie z Ustawą Zamówień Publicznych, • sporządzanie pism i prezentacji w języku polskim i niemieckim, • obsługa klienta niemiecko- i angielskojęzycznego, • zarządzanie biurem, reklama.
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik merytoryczny: ds ochrony środowiska, współpracy międzynarodowej
Firma: Międzynarodowa Komisja Ochrony Odry przed Zanieczyszczeniem , Wrocław,
Obowiązki: • koordynacja prac grup roboczych (polsko-niemiecko-czeskich) związana z wdrażaniem Ramowej Dyrektywy Wodnej oraz Dyrektywy Przeciwpowodziowej • uczestnictwo w spotkaniach, sporządzanie protokołów, • dekretacja pism do Państw Członkowskich Komisji, nadzorowanie wymiany informacji • koordynacja publikacji oraz reklama MKOOpZ.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Specjalista: ds. ochrony środowiska/ds. współpracy międzynarodowej/ Audytor systemowy/ ,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: Pracownik administracyjny

Jestem silnym ogniwem każdego zespołu - posiadam bardzo dobre zdolności komunikacyjne i adaptacyjne. Jestem elastyczny, otwarty na nowe wyzwania. Lubię pracować z ludźmi i cenię sobie kreatywną energię grupy. Cechuje mnie pozytywne i odpowiedzialne podejście do powierzanych mi obowiązków. Szybko się uczę, a moje zadania wypełniam czasowo i z przyjemnością. Ta ostatnia jest dla mnie kluczowa w pracy, wyznaję bowiem zasadę, że: pasja + praca = najlepszy mariaż.

Jakub

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem osobą bardzo dobrze zorganizowaną i zorientowaną na cele. Posiadam umiejętność pracy zespołowej oraz potrafię budować i utrzymywać dobre relacje w miejscu pracy. Moje dynamiczne działanie wraz z logicznym myśleniem i rozwiązywaniem problemów pozytywnie wpływają na efektywność powierzonej mi pracy. Posiadam praktyczna znajomość technik sprzedaży (Poznan 2010) oraz certyfikat z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w catering. W styczniu 2017 Roku wracam do Polski, poszukuj pracy na terenie calego kraju.

Grzegorz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Praca w branży rolniczej jest moją prawdziwą pasją. Staram się pogłębiać swoją wiedzę na temat szeroko pojętego rolnictwa, sięgając do literatury fachowej. Doskonale swoje doświadczenie agronomiczne, poprzez szkolenia branżowe oraz rozmowy z rolnikami podczas pracy jako doradca agrotechniczny. Jestem osobą godną zaufania i odpowiedzialną. Lubię pracę z ludźmi i nie mam problemów z komunikowaniem się z nimi oraz z jasnym przekazywaniem informacji. Mam zdolności organizacyjne i przywódcze. Nie boję się ciężkiej pracy, jestem dyspozycyjny i nastawiony na osiąganie sukcesów. Jestem optymistą, który uważa, że nie ma sytuacji bez dobrego rozwiązania.

Przemysław

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy