Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentką Akademii Techniczno - Humanistycznej w Bielsku-Białej. Ukończyłam kierunek Inżynierii Środowiska uzyskawszy tytuł magistra inżyniera. Podczas studiów odbyłam praktyki studenckie w Zakładzie Tłuszczowym "Bielmar" w dziale Ochrony Środowiska. Od 04.06.2010 od 03.12.2010 odbyłam półroczny staż w Urzędzie Marszałkowskim pracownik administracyjny w dziale Ochrony Środowiska. Podczas stażu nauczyła się pracy z Systemem Elektronicznej Komunikacji Administracji Publicznej (SEKAP), programem firmy ATMOTERM "Wojewódzki Bank Zanieczyszczeń". Zapoznałam się z Prawem Ochrony Środowiska, Prawem Wodnym, Ustawa o Odpadach oraz Kodeksem Postępowania Administracyjnego. Posiadam także Certyfikat Auditora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością wg Normy ISO 9001:2008. Jestem młodą i dyspozycyjną osobą, chętnie i szybko się uczę oraz lubię podejmować wyzwania. Potrafię pracować w zespole, a także organizować samodzielną pracę. Chętnie wykorzystam te atuty do dalszego rozwoju zawodowego zarówno osobistego jak i firmy.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Akademia Techniczno-Humanaistyczna w Bielsku-Białej
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Inżynieria środowiska

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: pracownik administracyjny-staż
Firma: Urząd Marszałowski Wojewodztwa Śląskiego Miedzywydziałowy Zespół Zadaniwy w Bielsku-białej
Obowiązki: obsługa urządzeń biurowych, obieg dokumentacji, praca z systemami SEKAP i Wojewódzki Bank Zanieczyszczeń oraz pakietem Microsoft Office.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: laborant,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Jestem absolwentką Wydziału Ogrodniczego na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie ze specjalnością Sztuka Ogrodowa. Dotychczas swoje umiejętności rozwijałam jako asystentka w biurze architektury krajobrazu. Ponadto doskonaliłam swoje zainteresowanie pracując w kwiaciarni na stanowisku florysta.Prowadziłam nadzór nad Centrum Ogrodniczym na stanowisku doradca klienta. W tej pracy zdobyłam doświadczenie w zakresie obsługi klienta, organizacji pracy, a także szeroką wiedzę na temat roślin. Obecnie swoją wiedzę przekazuję słuchaczom w centrum edukacyjnym prowadząc przedmioty związane z projektowaniem i urządzaniem architektury krajobrazu. Moim atutem jest pracowitość, obowiązkowość oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi.

Aleksandra

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Nazywam się Bartłomiej pochodzę z małej miejscowości. Na co dzień pracuje w gospodarstwie u ojca lecz czas poszukać czegoś swojego. Jetem operatorem nowoczesnych maszyn rolniczych znam się ich budowie i tak dalej.

Bartłomiej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Jestem sumienna, punktualna, szybko aklimatyzuję się w miejscu pracy. Nowe wyzwania to dla mnie przyjemność :)

Magdalena

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy