Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Doskonale sprawdzam się w pracy zespołowej, jak i na samodzielnym stanowisku. Potrafię prowadzić negocjacje handlowe, profesjonalnie zarządzać zespołem pracowników oraz rozwiązywać trudne sytuacje związane z relacjami międzyludzkimi. Jestem osobą odpowiedzialną, ambitną, mobilną i w pełni dyspozycyjną. Nie boję się trudnych wyzwań związanych z pracą na samodzielnym stanowisku, w tym pracy pod dużym obciążeniem związanym ze stresem.


O MNIE

OGRODNIZTWO, TURYSTYKA, SPORT

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: MAGISTER INŻYNIER OCHRONY śrODOWISKA
Nazwa szkoły: AKADEMIA ROLNICZA W SZCZECINIE
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: OCENA STANU I ZAGROŻEŃ śrODOWISKA
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: TECHNIK OGRODNIK
Nazwa szkoły: ZESPĂ?Ł SZKĂ?Ł ROLNICZYCH W STARGARDZIE SZCZECIŃSKIM
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: SADOWNICTWO, KWIACIARSTWO, WARZYWNICTWO, SZKĂ?ŁKARSTWO

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: KIEROWNIK ELEKTROMARKETU
Firma: AVANS SP. Z O.O.
Obowiązki: SZKOLENIE KADRY KIEROWNICZEJ I SPRZEDAWCÓW. KIEROWNIE PRACA PODLEGŁEGO PERSONELU. LOGISTYKA. DBAŁOŚć O STANDARU OBSŁUGI KLIENTA I WIZUALIZACJĄ. aDMINISTROWANIE SKLEPEM.
1234 - 1234
Stanowisko: HANDLOWIEC - SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA
Firma: GRANULEX
Obowiązki: NADZOROWANIE PRACY FIRMY POD KONTEM ZGODNOŚCI Z USTAWĄ O CHRONIE ŚRODOWISKA. SPORZADZANIE RAPORTÓW Z ZAKRESU OCHRONY ŚRODOWISKA I OCEN ODDZIAŁYWANIA INWESTYCJI NA SRODOWISKO. POZYSKIWANIE KLIENTÓW W ZAKRESIE ODBIORU I SPRZEDAŻY ODPADÓW. NADZOROWANIE ODZYSKU ODPADÓW
1234 - 1234
Stanowisko: BRUGADZISTA TERENÓW ZIELENI
Firma: SIAL S.J.
Obowiązki: PROJEKTOWANIE NASADZEŃ. PIELĄGNACJA ZIELENI OSIEDLOWEJ , MIEJSKIEJ, OGRODOWEJ. PLANOWANIE PRAC I ICH NADZOROWANIE.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 3000 BRUTTO
Region: Zachodniopomorskie
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Moja kariera zawodowa począwszy od szkoły związana była z rolnictwem i przetwórstwem drzewnym. W ciągu kilkunastoletniej pracy w różnych firmach zdobyłem doświadczenie zawodowe z zakresu efektywnego gospodarowania i nowoczesnego zarządzania. Stanowisko kierownicze, jakie piastowałem przez ostatnie kilka lat wykształciło we mnie zdyscyplinowanie i samodzielność w ustalaniu planów zasiewów w kilkunastu podległych spółkach, nawożenia i ochrony roślin oraz pozyskiwanie i negocjowanie cen od nowych dostawców wraz z odpowiedzialnością za podejmowane decyzje. Posiadam również doświadczenie jako sprzedawca płodów rolnych i doradcy w zakresie nowoczesnego rolnictwa, która w dużej mierze polegała na nawiązywaniu pozytywnych relacji z klientami i kontrahentami. Do moich obowiązków należało również optymalne organizowanie pracy polowej podległemu personelowi, utrzymywanie sprawności technicznej maszyn rolniczych, organizowanie napraw i serwisu oraz monitoring upraw i prac polowych zgodnie z założonymi planami. Jestem osobą nastawioną na realizację celów, staram się rzeczowo analizować przyczyny pojawiających się problemów i znajdować ich optymalne rozwiązania. Jako pracownik jestem lojalny, chętnie i szybko przyswajam wiedzę z nowych obszarów, potrafię dzielić się doświadczeniem z innymi współpracownikami. Otwartość na ludzi pozwala mi łatwo nawiązywać kontakty i swobodnie pracować w zespole. Jeżeli moja kandydatura spotkała się z Państwa zainteresowaniem, a przedstawione umiejętności czynią ze mnie kompetentnego kandydata na ww. stanowisko, z przyjemnością zaprezentuję się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Grzegorz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

-prawo jazdy kategorii B -znajomość obsługi komputera i oprogramowanie Microsoft Office -znajomość i wiedza w zakresie rolniczym -uczciwość, pracowitość, Zainteresowania: Rolnictwo, zootechnika, mechanizacja rolnictwa, rynek rolny (wszystko co związane z rolnictwem)

Rafał

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Zalety: Odpowiedzialność, pracowitość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętności organizacyjne, bezkonfliktowość. Zainteresowania: Muzyka, film, literatura, rolnictwo integrowane, ochrona roślin, hodowla psów, behawioryzm zwierzęcy.

Marta

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy