Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Specjalista d/s ochrony roślin i agronomii Wykształcenie wyższe rolnicze. Władam językiem niemieckim i angielskim na wysokim poziomie, znam słownictwo techniczne, branżowe. Podejmę współpracę z poważną Firmą, w której możliwe będzie wykorzystanie mojego potencjału i dalszego rozwoju zawodowego... z korzyścią dla Firmy i dla mnie... Mam doświadczenie w zakresie koordynowania merytorycznego przy wdrożeniach nowych produktów i usług na rynek, a także jako trener/wykładowca warsztatów i kursów branżowych. Mam także praktykę w rekrutowaniu merytorycznym przedstawicieli handlowych oraz w doświadczalnictwie polowym i laboratoryjnym (5 lat - laboratorium fizycznych i chemicznych właściwości gleby). Ponadto tłumaczę i redaguję teksty fachowe (głównie rolnicze) oraz popularnonaukowe i publicystyczne. Interesuje mnie elastyczny, zadaniowy czas pracy na terenie całej Polski.


O MNIE

Podczas studiów magisterskich i doktoranckich, wyróżniona zostałam szeregiem stypendiów, które umożliwiły mi odbycie stażów i szkoleń w tematach rolniczych i około rolniczych (w Polsce i za granicą - m.in. w Finlandii, Niemczech, Czechach i na Ukrainie). Grafika komputerowa HOBBY: Nordic walking Tłumaczenie tekstów Pisanie Rękodzieło

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Doświadczony handlowiec w zakresie: - współpracy z firmami z segmentu agro jak również rolnikami. -zarządzania relacjami biznesowymi z firmi zewnętzrnymi( handlowcy, szefowie firm, pośrednicy) - zarządzania zespołem, zakupami. - zarządzanie firmą

Jarosław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Moja fachowa wiedza i ambicja to cechy profesjonalnego pracownika, którego Państwo poszukujecie.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Doradca żywieniowy

Jestem osobą młodą, energiczną, przebojową, ale jednocześnie odpowiedzialną i rzetelną, z entuzjazmem traktującą nowe wyzwania. Posiadam bogate doświadczenie w nowoczesnym żywieniu zwierząt, które zdobyłam w trakcie praktyki zagranicznej na dużej, doskonale prosperującej fermie bydła mlecznego w Niemczech. Dzięki dogłębnej znajomości praktycznej strony produkcji zwierzęcej, zapoznałam się z różnorodnymi środkami żywienia zwierząt. W trakcie swojego różnorodnego doświadczenia zawodowego stałam się osobą samodzielną w działaniu, potrafiącą także współpracować zespole. Praca ze zwierzętami nauczyła mnie kreatywności w rozwiązywaniu problemów, dynamicznego przystosowywania się do nowych sytuacji oraz otwartości na innowacyjne rozwiązania. Doskonale organizuję swoją pracę, dzięki bardzo dobrej komunikacji interpersonalnej oraz łatwości w nawiązywaniu owocnych i trwałych relacji z ludźmi. Potrafię wnikliwie analizować dane pochodzące z różnych źródeł i syntetycznie przedstawiać informacje z nich pochodzące. Posiadam umiejętność prowadzenia negocjacji oraz prezentacji handlowych. Zdobyłam staranne, wyższe wykształcenie zootechniczne o specjalizacji żywienie zwierząt, które daje ogromną wiedzę w tym zakresie. Studia ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym, uzyskując średnią ocen 4,75. Dwukrotnie otrzymałam nagrodę rektorską za najlepsze wyniki w nauce. Ponadto dysponuję prawem jazdy kat. B z 2-letnią praktyką w prowadzeniu samochodów różnych marek i modeli. Cechuje mnie umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu MS Office oraz specjalistycznych programów żywieniowych. Płynnie posługuję się językiem angielskim zarówno w mowie jak i w piśmie. Pragnę podkreślić, że jestem ambitna i zorientowana na sukces. Łatwo i szybko się uczę. Wytrwale dążę do wyznaczonego celu.

Urszula

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy