Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Witam serdecznie, jestem dyspozycyjna, skromną kobietą, łatwo nawiązującą kontakt z ludźmi. Z wykształcenia jestem zootechnikiem oraz technikiem administracji. Posiadam prawo jazdy i własny samochód osobowy, język angielski znam w stopniu średnim. Szukam pracy, która umożliwi mi rozwinięcie dotychczasowego doświadczania oraz posiadanej przeze mnie wiedzy, a także zapewni mi satysfakcję z wykonywanej pracy i płynność finansową. Jestem młodą osobą pragnącą nadal się rozwijać i uczyć. Pozdrawiam Małgorzata


O MNIE

Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office: World, Excel, PowerPoit; Prawo jazdy kategorii B od 2007 roku oraz własny samochód osobowy; Obsługa kasy fiskalnej; Dyspozycyjność, punktualność, uczciwość, sumienność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność współpracy i bezkonfliktowość. Zdolność do adaptacji w nowych warunkach oraz chęć rozwoju i pogłębiania swojej dotychczasowej wiedzy i doświadczenia; Pozytywne nastawienie do pracy, akceptacja celów i założeń firmy; Zainteresowania: Rekreacyjna jazda konna

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż.
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek studiów: zootechnika Specjalizacja: Hodowla zwierząt towarzyszących i wolno żyjących
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik administracji
Nazwa szkoły: Policealna Szkoła COSINUS we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Dobra obsługa komputera w zakresie MS Office oraz obsługa urządzeł biurowych.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Sekretarka - recepcjonistka
Obowiązki: Przyjmowanie, informowanie, kierowanie Klientów spółki, interesantów, gości, pracowników, najemców. Obsługa centrali telefonicznej i urządzeń biurowych, rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, wprowadzanie dokumentów do obiegu elektronicznego, wystawianie faktur VAT, zakładanie, edytowanie i monitorowanie aukcji internetowych. Wydawanie i odbieranie kluczy osobom wynajmującym biura oraz innym upoważnionym użytkownikom np. dachu, piwnicy poprzez prowadzenie książki "Ewidencja Kluczy".
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik biurowy
Firma: TAURON Polska Energia we Wrocławiu
Obowiązki: Weryfikacja wniosków od Klientów, wprowadzanie poprawnych danych do systemu, uzupełnianie danych, wystawienie faktur VAT, tworzenie umów, kontakt z Klientami.
1234 - 1234
Stanowisko: Kierownik sali gastronomicznej
Firma: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Adam Boroń, Zajazd "Pod Kogutem" - Borowa Oleśnicka
Obowiązki: Realizacja zamówień, odbiór towaru, sporządzanie rachunków i faktur VAT, kontakt z klientami i kontrahentami, tworzenie harmonogramu pracy, kierowanie i nadzorowanie pracy w zespole.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: specjalista ds. ochrony środowiska

Witam Od prawie 7 lat pracuję w sektorze administracji państwowej. Dzięki różnorodności obowiązków jakie wykonywałam, nabyłam umiejętność szybkiego uczenia się oraz dostosowywania stylu pracy do zmieniających się warunków i aktualnych potrzeb pracodawcy. Doświadczenie w obsłudze petentów pozwoliło mi obyć się z trudnymi i niecodziennymi sytuacjami oraz uodpornić na stres.

Małgorzata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Dr inż. nauk rolniczych z zakresu zootechniki. Specjalista ds. chowu i hodowli koni, instruktor sportu ze specjalnością jeździectwo.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Ukończyłem Akademię Rolniczą we Wrocławiu,(spec. Szczegółowa Uprawa Roślin). Posiadam Prawo Jazdy kat.B. Biegle znam obsługę komputera. W pracy cechuje mnie dokładność,sumienność.

Jerzy

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy