Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Zawodowe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: krawcowa
Nazwa szkoły: zespol szkol w pyrzycach

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Zachodniopomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Dla poparcia kandydatury na stanowisko Zarządcy Gospodarstwa Rolnego, Farm Manager, Dyrektora Produkcji Rolnej, itp. wypunktuję poniżej swoje bogate i przekrojowe doświadczenia oraz umiejętności nabyte, przydatne z zakresu zarządzania gospodarstwem rolnym: Przygotowanie merytoryczne i praktyczne z obszaru produkcji rolnej poparte; - dziesięcioletnią edukacją z zakresu mechanizacji rolnictwa i uprawy polowej ze szczególnym uwzględnieniem uproszczeń w uprawie roli i siewu, - kilkumiesięcznymi praktykami w Holandii i Szwecji - kilkuletnim prowadzeniem gospodarstwa (na stanowisku Zarządcy Gospodarstwa Rolnego) w zachodniopomorskiem o powierzchni 750-1800ha i zatrudnieniu fluktuacyjnym między 5-28 pracowników, - kilkuletnim doświadczeniu w sprzedaży środków produkcji dla rolnictwa wielkoobszarowego, - praktycznej znajomości rynku rolnego i jego specyfiki poprzez; udział w targach wystawach, dniach pola, śledzeniu prasy rolniczej oraz wizytach i rozmowach z dużymi producentami rolnymi posiadającymi od kilkuset do kilku tysięcy hektarów, Dobre zdolności interpersonalne i zrozumienia innych (empatia), Umiejętność przekazywania wiedzy i umiejętności praktycznych dotyczących zabiegów, ustawiania maszyn i urządzeń, ustawiania wymaganych dawek siewu, nawożenia, oprysków, itd., Motywowanie podległych pracowników i zespołu do osiągania wymaganej jakości i ilości, Kontrolowanie i rozliczanie ilości wykonanych prac i zużycia środków w porównaniu do poszczególnych pól i upraw, Zatrudnianie, kontrolowanie jakości i ilości prac, morale wśród pracowników, motywowanie i prowadzenie czynności dyscyplinujących, Planowanie płodozmianowe z uwzględnieniem możliwości bonitacyjnych gleby, kierunku produkcji i zapotrzebowania rynkowego, Codzienne wyznaczanie czynności operacyjnych z uwzględnieniem potrzeb, ekonomicznego uzasadnienia oraz warunków pogodowych, Doświadczenie w kierowaniu, analizowaniu i raportowaniu zarówno

Ernest

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Jestem absolwentką Instytutu Technologii Chemicznej Nieorganicznej i Inżynierii Środowiska wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Posiadam szeroką wiedzę z zakresu technologii produkcji, metod analitycznych i instrumentalnych. Wiedza z zakresu systemów zarządzania jakością nie jest mi obca. Posiadam wysoko cenione na rynku kwalifikacje Auditora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności wg normy ISO 22000/HACCP. Skończyłam równocześnie studia na specjalności Socjologia Stosowana w Zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu, gdzie zdobyłam wiedzę z zakresu socjologii zachowań rynkowych i zarządzania personelem. Na poprzednim stanowisku pracy opracowywałam dokumentację jakościową, szkoliłam pracowników z zakresu wprowadzanego systemu jakości. Pracowalam, także w laboratorium na przyjęciu surowca , czyli rzepaku i innych zbóż. Jestem certyfikowanym laborantem Wojewódzkiego Inspektoratu Jakości Artykułów Rolno-Spożywczych z zakresu badań zbóż i nasion oleistych. Programy komputerowe głownie z pakietu MS Office i Chem Office, opanowałam w stopniu zaawansowanym posiadam umiejętności obsługi urządzeń biurowych. Zdobyłam certyfikat z języka angielskiego Telc B1, fakt ten jest potwierdzeniami moich umiejętności językowych. Posiadam wiedzę i umiejętności z zakresu certyfikacji wyrobów oraz opracowania i aktualizacji procedur i instrukcji tematycznych. Jako człowiek młody i otwarty jestem osobą komunikatywną. Z racji ukończenia dwóch kierunków studiów jestem bardzo pracowita, dokładna i rzetelnie wykonuję powierzone mi obowiązki. Posiadam, również wysoce cenioną umiejętność dobrego planowania i organizowania pracy.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Witam nazywam się Wagner Marta i poszukuje pracy w dziedzinie ochrony środowiska ale nie tylko również pokrewne kierunki. Posiadam certyfikat z informatyki więc pracę w biurze również mogłabym wykonywać, brałam udział w szkoleniu ,,Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem . Od października zaczełam studia podyplomowe z zarządzania bezpieczeństwem i higieny pracy.

Marta

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy