Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Tytuł magistra inżyniera uzyskałem w 2011r. Studia ukończyłęm z oceną bardzo dobrą. Pragnę nadmienić iż posiadam bardzo szeroką wiedzę z zakresu rolnictwa ale i nie tylko... Interesuje się wieloma dziedzinami w tym sportem, motoryzacją, astronomią oraz informatyką. Moją pasją są komputery które nie kryją przedemną żadnych tajemnic. W wolnym czasie uwielbiam grać na pianinie. Cechy które mnie wyróżniają to punktualność, samodyscyplina oraz uporczywe dążenie do wyznaczonych celów. Dodatkowym atutem jest posiadanie przezemnie prawo jazdy kat. B.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Agrobioinżynieria Kształtowanie środowiska Agroturystyka

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: pracownik fizyczny

Jestem osobą kompetentną,posiadam umiejętności negocjacyjne,lubię pracę w zespole. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe jezdniowe,nie boję się żadnej pracy fizycznej.

Krzysztof

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Bardzo duże doświadcenie w zarządzaniu firmami branzy spozywczej,rolnej,budowlanej,sportowej/prezes zarządu klubu/-38 lat na stanowiskach kierowniczych/prezes,dyrektor,kierownik/. Dyspozycyjny.Na rencie /całkowicie sprawny/zwrot części wynagrodzenia z PfRON.

Ryszard

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

witam poszukuje pracy w rolnictwie jestem osobą miłą ,pełną życia ,pracowitą ,oraz szczerą szybko się uczę nowych rzeczy zależy mi na stałej pracy oraz na dobrym wynagrodzeniu w zależności od mojej pracy pozdrawiam i czekam na tel.

sebastian

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy