Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem tegoroczną absolwentką Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie na wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt, kierunek Zootechnika. W ubiegłym roku ukończyłam kurs Inseminatora Trzody Chlewnej. Interesuje mnie tematyka hodowli zwierząt, przetwórstwa żywności, wdrażania systemów bezpieczeństwa, żywienia zwierząt oraz człowieka. Jestem osobą komunikatywną,punktualną, oraz nastawioną na sukces. Pomimo braku doświadczenia zawodowego dołożę wszelkich starań aby jak najlepiej spełnić powierzone mi obowiązki oraz zadania. Bardzo szybko się uczę oraz przyswajam nowe wiadomości. Posiadam prawo jazdy kat. B z 5-letnią praktyką. Komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla mnie problemu. Z pewnością będę bardzo dobrym pracownikiem przynoszącym wiele korzyści Państwa firmie.


O MNIE

Dietetyka, Medycyna, Hodowla zwierząt amatorskich, sporty zimowe

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister Inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Hodowla Zwierząt, Żywienie Zwierząt, Fizjologia Zwierząt, Inseminator Trzody Chlewnej-ukośczony kurs z wynikiem bardzo dobrym.
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: W toku studia podyplomowe, Wydział Technologii Żywności- Bezpieczełstwo w łaścuchu żywnościowym. Po ukośczeniu studiów podyplomowych uzyskam certyfikaty: Certyfikat audytora wewnątrznego systemów zarządzania jakością oraz HACCP" zgodnie z normą ISO 22 000:2005 i "Certyfikat audytora sieci handlowych "BRC, IFS" wydane przez Biuro Certyfikacji Polskiego Rejestru Statków S.A oraz Certyfikat GLOBALGAP.

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 2500-3000
Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Rzetelny uczciwy sumienny wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach -meble,magazyn ,produkcja Praca przy trzodzie chlewnej -4 miesiace

Janusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Skuteczny i wszechstronny menadżer. Doświadczony w zarządzaniu sprzedażą i dużym zespołem ze znajomością zasad liderowania oraz współpracy w ramach grup projektowych.

Grzegorz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Stanowisko: kazdej, zgodnej bądź pokrewnej z moim wykształceniem

Moją mocną stroną jest komunikatywność, umiejętność szybkiego uczenia się, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole jak i pod presją czasu, duże zaangażowanie w wykonywane czynności oraz dobra organizacja pracy. Jestem osobą odpowiedzialną i rzetelną. Jednym z moich atutów jest także fakt, iż posiadam doświadczenie w pracy w administracji publicznej związanej z wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej (staż w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - Małopolski Oddział Regionalny oraz Biuro Powiatowe).

Maria

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy